Športový audio prehrávač

  Športový audio prehrávač

  Navrhované na pohyb

  Model 6 GB* PSA 615, navrhnutý pre slobodu pohybu, vám umožní vychutnať si až 3 000 skladieb pri všetkých obľúbených športových momentoch. S konštrukciou pohlcujúcou otrasy si vychutnáte obľúbenú hudbu aj pri tom najintenzívnejšom zaťažení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navrhované na pohyb

 • Vstavané hovoriace stopky

  Aktivujte funkciu vstavaných hovoriacich stopiek cez strategicky umiestnené tlačidlo na ľavej hornej časti prehrávača. Stopky oznamujú uplynutý čas cez slúchadlá. Nemusíte ani pozrieť na prehrávač. Aby ste nestrácali motiváciu v žiadnom režime, hovoriace stopky možno použiť s prehrávaním hudby aj bez neho.

 • Intuitívne ovládanie hudby 'bez pozerania' cez výkyvné šošovky

  Vychutnajte si prevádzku bez nepríjemností a využite presné ovládanie hudby cez intuitívne výkyvné šošovky 'bez pozerania'. Navrhnuté tak, aby vás aktivovali a motivovali, výkyvné šošovky zabezpečujú diskrétny a jednoduchý prístup k viacerým funkciám prehrávača bez toho, aby ste museli prerušiť vašu činnosť. Ak chcete skutočne využiť prevádzku 'bez pozerania', jednoducho klepnite na vodiace body na výkyvných šošovkách označené malými výčnelkami - pre pohodlie a presné ovládanie hudby.

 • Konštrukcia pohlcujúca nárazy

  Vychutnajte si bezproblémovú prevádzku a netrápte sa, či sa vám poškodí váš športový audio prehrávač. Naše kompaktné športové audio prehrávače sú zaoblené z dôvodu a funkcie absorpcie otrasov. Hoci sú kompaktné, každý prehrávač pojme dostatočné množstvo skladieb, aby ste vás aktivoval a motivoval. To všetko, od tvaru a materiálu vonkajšieho obalu prehrávača až po vnútorné vypracovanie upevnenia a technológie miniatúrneho pevného disku. Preto tieto prehrávače zabezpečia prevádzku bez prerušenia či rušenia aj pri tom najintenzívnejšom zaťažení.

 • ShockLock pre 100% hudbu bez otrasov

  Vychutnajte si 100% hudbu bez otrasov na cestách a dokonca aj pri tom najintenzívnejšom. Nemusíte sa strachovať, že poškodíte pevný disk vášho prehrávača HDD. Akonáhle si vyberiete obľúbené skladby, ktoré vás budú motivovať pri tom, čo práve robíte, jednoducho stlačíte tlačidlo 'Hold' na prehrávači HDD a vyberiete režim ShockLock. Váš hudobný výber sa automaticky načíta do vyrovnávacej pamäte prehrávača HDD. Od tohto momentu bude pevný disk zamknutý v režime ShockLock, ktorý ho chráni pred nárazmi a vibráciami. A vy si to vychutnáte bez otrasov.

 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • PlaysForSure* len so systémom Windows XP

  Vychutnať si vaše zariadenie GoGear je jednoduché vďaka funkcii PlaysForSure, ktorá zaisťuje kompatibilitu s programom Windows Media Player 10 a systémom Windows XP. Pomocou programu Windows Media player môžete jednoducho spravovať hudbu na digitálnom audio prehrávači GoGear a automaticky synchronizovať zbierku hudby na vašom PC. Vychutnajte si tiež najširší on-line nákupný sortiment - jednoducho vyhľadajte logo PlaysForSure v on-line obchode podľa vášho výberu. Potom si môžete byť istí, že každá hudobná skladba, ktorú zakúpite, bude na vašom prehrávači GoGear fungovať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať