Kamera pre televízor

  Vychutnajte si službu Skype™ v televízore

  Podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ môžete vo svojom televízore telefonovať a využívať videohovory zdarma. Stačí pripojiť túto kvalitnú kameru k vášmu Smart LED TV značky Philips pripojenému na internet a môžete začať telefonovať. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kamera pre televízor

pre televízory značky Philips PTA317/00 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si službu Skype™ v televízore

Hlasové hovory a videohovory z vašej obývačky

 • Rozprávajte sa tvárou v tvár vďaka bezplatným videohovorom

  Využite bezplatné videohovory medzi používateľmi služby Skype pomocou svojho televízora značky Philips s funkciou Smart TV. Stačí pripojiť kameru ku konektoru USB na televízore a potom pripojiť televízor na internet. Pomocou jednoduchých pokynov na obrazovke vykonajte potrebné nastavenia a o pár sekúnd si už môžete užívať videohovory s priateľmi alebo rodinou naživo a tvárou v tvár.

 • Volajte na telefóny na celom svete za skvelé ceny

  Používateľom služby Skype môžete volať zadarmo. Vedeli ste však, že prostredníctvom televízora im môžete volať aj na telefóny – kdekoľvek na svete a za výborné ceny? Vďaka kamere na televízor značky Philips a jej 2 integrovaným mikrofónom si môžete vychutnať hovory s vysokou kvalitou zvuku.

 • Hovorte s viacerými ľuďmi naraz v rámci jedného hovoru priamo v televízore

  Hovorte s viacerými ľuďmi naraz v rámci jedného hovoru priamo vo svojom televízore. Zapojte sa do konferenčného hovoru s viacerými priateľmi súčasne a dohodnite si večeru – ak aj oni používajú službu Skype, je to zadarmo.

 • Užite si videohovory vďaka vysokokvalitnej kamere na televízor

  Vysokokvalitná kamera na televízor od spoločnosti Philips pre všetky televízory vyššej triedy značky Philips s funkciou Smart TV poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Užite si videohovory s detailným obrazom na veľkej obrazovke svojho televízora.

 • Jasný obraz bez ohľadu na to, kde práve sedíte – vďaka 3-násobnému digitálnemu zoomu

  Vďaka 3-násobnému digitálnemu zoomu vás budú priatelia vidieť bez ohľadu na to, ako ďaleko sedíte od televízora. Zorné pole kamery môžete posunúť a nakloniť presne tak, ako vám to vyhovuje, aj ak sa televízor nenachádza priamo pred pohovkou – dokonca aj v rohu miestnosti.

 • Jasný zvuk bez ohľadu na vzdialenosť alebo veľkosť miestnosti

  Kamera využíva špeciálnu technológiu spracovania zvuku, ktorá potláča ozvenu. Vďaka tomu sa minimalizuje ozvena zachytená integrovanými mikrofónmi a zdokonaľuje čistota hlasu v rámci hovorov služby Skype. Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku.

 • Univerzálna inštalácia pomocou svorky na všetky televízory vyššej triedy značky Philips s funkciou Smart TV

  Kamera, ktorá je kompatibilná so všetkými LED televízormi Philips s funkciou Smart TV a podporou služby Skype, sa dodáva s praktickou svorkou na rýchlu inštaláciu. Stačí pripojiť kameru ku konektoru USB na televízore, vykonať pár jednoduchých nastavení a môžete začať telefonovať cez službu Skype.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Žiadne núdzové hovory pomocou služby Skype – služba Skype nie je náhrada bežného telefónu a nemožno ju použiť na uskutočnenie núdzových hovorov.
 • Na uskutočňovanie hovorov medzi používateľmi služby Skype™ je potrebné pripojenie televízora na internet.
 • Funkcia zoom, nakláňania a posunutia zorného poľa je dostupná len pre televízory predávané v Európe a Rusku

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať