Shaver series 7000

Pánsky elektrický holiaci strojček Wet & Dry

  • KA
  • KA

  Shaver series 7000

  Pánsky elektrický holiaci strojček Wet & Dry

  Plynulé kĺzanie, jemné oholenie

  Odstráňte z holenia pocit nepohody. Holiace strojčeky Philips série 7000 sú špeciálne navrhnuté na pohodlné holenie citlivej pokožky a obsahujú jemné krúžky s jedinečnou vrstvou mikroperličiek, ktoré holiacemu strojčeku umožňujú ľahko sa kĺzať po vašej tvári. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Shaver series 7000 Pánsky elektrický holiaci strojček Wet & Dry

Krúžky Comfort‌, 50 min bezšn. použitia/1 hod. nabíjania, Čist. kefka a nástavec na tvar. brady, Systém SmartClean S7780/64 Nájsť podobné výrobky

Plynulé kĺzanie, jemné oholenie

Jednotka značky Philips pre citlivú pokožku*

 • Povrchová vrstva s mikroperličkami na zníženie trenia pre hladké kĺzanie

  Povrchová vrstva s mikroperličkami na zníženie trenia pre hladké kĺzanie

  Naše krúžky Comfort obsahujú jedinečný povrch – ktorý pozostáva z tisícok perličiek podobných prášku – ktoré vytvárajú jemný povrch s nízkym odporom. Z toho dôvodu sa holiaci strojček kĺže ľahko po vašej tvári a znižuje podráždenie, pričom zanecháva vašu pokožku jemnú.

 • Čepele chĺpky jemne nadvihujú pre ešte hladšie a jemnejšie oholenie

  Čepele chĺpky jemne nadvihujú pre ešte hladšie a jemnejšie oholenie

  Náš špeciálne navrhnutý systém čepelí ochráni vašu pokožku, pričom odreže dlhé, krátke či ploché chĺpky extrémne hladko. Drážky sú navrhnuté tak, aby umiestnili každý chĺpok do ideálnej polohy na odrezanie, takže opatrne ho odrežú bez poškodenia pokožky.

 • Pohodlné suché alebo osviežujúce mokré oholenie so systémom AquaTec

  Pohodlné suché alebo osviežujúce mokré oholenie so systémom AquaTec

  Vyberte si vami preferovaný spôsob holenia. Vďaka tesneniu AquaTec Wet & Dry si môžete vybrať rýchle, ale pohodlné holenie nasucho. Alebo sa môžete holiť namokro – s gélom či penou – ba dokonca aj pod sprchou.

 • Intuitívny displej zjednodušuje používanie funkcií

  Intuitívny displej zjednodušuje používanie funkcií

  Intuitívny displej zobrazuje príslušné informácie a umožňuje vám naplno využiť špičkový výkon vášho holiaceho strojčeka: – 3-úrovňový indikátor batérie – Indikátor čistenia – Indikátor slabej batérie – Indikátor nahradenia hlavice – Indikátor cestovnej zámky

 • Po 1 hodine nabíjania sa môžete holiť 50 minút bez pripojenia do siete

  Po 1 hodine nabíjania sa môžete holiť 50 minút bez pripojenia do siete

  Energeticky úsporný, výkonný systém lítium-iónových batérií poskytuje dve pohodlné možnosti: nabíjajte pol hodiny s cieľom získať až 50 minút času na holenie alebo rýchle nabitie poskytne jedno úplné oholenie. Všetky modely holiacich strojčekov série 7000 sú navrhnuté tak, aby pracovali len v režime bez šnúry, čím zaisťujú bezpečnosť pri použití vo vlhkom prostredí.

 • Nasúvateľný nástavec na tvarovanie brady s 5 nastaveniami dĺžky

  Nasúvateľný nástavec na tvarovanie brady s 5 nastaveniami dĺžky

  Upravte svoj vzhľad pomocou nástavca na tvarovanie brady SmartClick. Vyberte si jedno z 5 nastavení dĺžky a vytvorte ľubovoľný strih, od dokonalého strniska až po elegantne zastrihnutú bradu. Zaoblené hroty a hrebeňové nástavce sú navrhnuté tak, aby zabránili podráždeniu pokožky.

 • Nasúvateľná kefka pre hĺbkové a jemné čistenie pleti

  Nasúvateľná kefka pre hĺbkové a jemné čistenie pleti

  Vyvinutá na jemné ošetrenie citlivej pleti. Kefku stačí zacvaknúť na holiaci strojček a použiť s ľubovoľným čistiacim prípravkom. 32 000 aktívnych štetín dôkladne a jemne vyčistí aj tie najťažšie dostupné miesta na tvári, čím sa dosiahne hladká a zdravo vyzerajúca pokožka.

 • Vďaka systému SmartClean bude váš holiaci strojček každý deň ako nový

  Vďaka systému SmartClean bude váš holiaci strojček každý deň ako nový

  Systém SmartClean dotykom tlačidla vyčistí, namaže a nabije holiaci strojček, takže bude každý deň ako nový.

 • Dodáva sa s 2-ročnou zárukou

  Dodáva sa s 2-ročnou zárukou

  Tento holiaci strojček značky Philips sa dodáva s 2-ročnou zárukou. Naše holiace strojčeky série 7000 sú navrhnuté pre výkon a odolnosť.

 • Hlavy sa jednoducho otáčajú v 5 smeroch pre ešte vyššie pohodlie

  Hlavy DynamicFlex sa ľahko pohybujú 5 smermi, vďaka čomu kopírujú každú krivku vašej tváre a krku na dosiahnutie pohodlnejšieho oholenia.

 • Zdvíha chĺpky pre hladšie oholenie

  Hladšie oholenie vďaka dvojčepeľovému systému s funkciou Super Lift & Cut. Prvá čepeľ nadvihne každý chĺpok, zatiaľ čo druhá čepeľ ho jemne odreže pod úrovňou pokožky, aby ste dosiahli skutočne hladké oholenie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Jednotka značky Philips pre citlivú pokožku – v porovnaní s inými holiacimi strojčekmi značky Philips
 • Čistiaca kefka SmartClick – v porovnaní s manuálnym čistením pri rovnakých podmienkach; podľa výsledkov externého klinického testovania na 30 dobrovoľníkoch a po 3 hodinách od čistenia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať