MP3 videoprehrávač

  MP3 videoprehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Vychutnajte si bezkonkurenčný zvukový zážitok prostredníctvom prenosného AV prehrávača GoGear Ariaz od spoločnosti Philips vybaveného technológiou FullSound™. Jeho používanie je skutočným potešením, pretože umožňuje prevzatie videí z internetu do prehrávača a vďaka 2-palcovému plnofarebnému displeju poskytuje jednoduché prezeranie obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

s funkciou FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

 • Prehrávanie hudby MP3, WMA alebo DRM z predplatených služieb

  Prehrávanie hudby MP3, WMA alebo DRM z predplatených služieb

  Prehrávač GoGear podporuje najnovšiu technológiu Windows Media Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá umožňuje rozpoznávať a prehrávať hudbu zakúpenú alebo objednanú z online hudobných služieb pomocou rovnakej technológie. Alebo si vytvorte vlastné hudobné súbory MP3 alebo WMA – extrahujte svoje hudobné disky CD a preneste ich do prehrávača. A potom môžete skúmať ten obrovský vesmír digitálnej hudby.

 • Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Slúchadlá s vysokým rozlíšením pre precízny zvuk

  Tieto ergonomicky navrhnuté slúchadlá, ktoré sa navrhli v súlade so zakrivením zvukovodu ľudského ucha, spolu s vynikajúcou funkciou izolácie šumu presne nasmerujú zvukové vlny z reproduktora k ušným bubienkom s najvyšším rozlíšením.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • 2” (5 cm) plnofarebný displej pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  2” (5 cm) plnofarebný displej pre plynulú a intuitívnu navigáciu

  Štýlový 5,1 cm (2”) displej s vysokým rozlíšením na prehrávači GoGear ponúka vynikajúcu kvalitu videa a ostrý, živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou a veľkou obrazovkou umožňuje jednoduchú navigáciu po mediálnych súboroch a vytvára tak dokonalý multimediálny zážitok na cestách.

 • Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Priame nabíjanie z PC prostredníctvom USB

  Batériu v prehrávači GoGear nabijete rýchlo a jednoducho z PC cez rozhranie USB. Po pripojení prehrávača k PC pomocou dodaného kábla a postupom podľa zobrazených pokynov váš počítač v priebehu niekoľkých sekúnd spustí nabíjanie vášho prehrávača. Využite túto výhodu a zabudnite na používanie dodatočnej nabíjačky.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Jednoduché prevzatie videí z internetu do vášho prehrávača GoGear

  Sledujte videá na cestách vďaka jednoduchej funkcii prevzatia videí z internetu, ktorá vám umožňuje preberať videá zo stránok určených na zdieľanie videí (YouTube, MySpace alebo Google Video) priamo do vášho prehrávača GoGear. Nainštalujte dodanú počítačovú aplikáciu, pripojte prehrávač GoGear k PC a pomocou aplikácie Internet Explorer navštívte svoju obľúbenú stránku na zdieľanie videí. Vyberte video a kliknite na tlačidlo Prevziať, ktoré sa zobrazí po umiestnení kurzora myši na video. Nemusíte na nič čakať – stačí prejsť na ďalšie videá a ich preberanie sa môže začať.

 • Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS/20 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Systém RDS (Radio Data System) je štandardom komunikačného protokolu, ktorý umožňuje prenos digitálnych údajov prostredníctvom rozhlasového vysielania v pásme FM. Prijímače rádia FM s podporou RDS dokážu zobraziť užitočné informácie vrátane názvu stanice, podrobností o programe, názvu skladby a interpreta atď. Vo vašom prehrávači GoGear môžete želanú stanicu kedykoľvek uložiť ako predvoľbu. Vďaka možnosti uloženia až 20 predvolieb rozhlasových staníc môžete rýchlo naladiť svoju obľúbenú stanicu bez toho, aby ste museli ručne ladiť frekvencie.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Viac možností obsahu, s podporou služieb Napster a Audible

  Viac možností obsahu, s podporou služieb Napster a Audible

  Vychutnajte si ten najlepší zvukový obsah na prehrávači Philips GoGear so službami Napster a Audible. S paušálne predplatenou hudobnou službou Napster To Go si môžete vychutnávať milióny skladieb vo vynikajúcej kvalite. Jednoducho ich preneste do prehrávača GoGear pomocou myši bez toho, aby ste museli platiť samostatne za každú skladbu. Objavujte novú hudbu s rôznymi službami, napríklad zoznamy skladieb a rádiové stanice, presne tak, ako to máte radi. Služba Audible ponúka viac ako 50 000 zvukových programov, ako sú audioknihy, relácie, zábavné médiá, časopisy, noviny a obchodné informácie. Vyberte si mesačné plány alebo si zakúpte obsah podľa vlastného výberu z ponuky a vezmite si ho so sebou v prehrávači GoGear.

 • Doba prehrávania až 30 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

  Doba prehrávania až 30 hodín hudby alebo 6 hodín videa.

  Pri prehrávači GoGear môžete zabudnúť na neustále otravné dobíjanie batérie. Tento prehrávač s dlhou výdržou vám umožní vychutnávať si obľúbené melódie až neuveriteľných 30 hodín nepretržitej hudby alebo až 6 hodín prehrávania videa – to všetko na jedno nabitie. Teraz sa môžete posadiť a počúvať hudbu celý deň alebo si naraz pozrieť až 3 filmy idúce po sebe, nech už pôjdete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať