Flash audio prehrávač

  MP3 v plnom pohybe

  Odvážny, nádherný a skutočne kompaktný - to je RUSH! Prenosný digitálny zvukový prehrávač od firmy Philips. To sú 3 darčeky v jednom. Stane sa perfektným hudobným spoločníkom na cestách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MP3 v plnom pohybe

Digitálny audio prehrávač s kapacitou 128 MB

 • Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu nahráva čokoľvek a kedykoľvek!

  Funkcia nahrávania hlasu zmení váš prehrávač na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné či školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte alebo na vonkajšiu pamäťovú kartu. Funkcia hlasového nahrávania poskytuje prenosný hlasový nahrávač, ktorý umožňuje nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Ekvalizér pre optimalizáciu vašich hudobných preferencií

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

 • Digitálny tuner FM s 10 predvoľbami

  Digitálny tuner FM s 10 predvoľbami
 • Trojfarebné podsvietenie pre každý režime v inej farbe

  Trojfarebné podsvietenie osvetľuje displej LCD na prehrávači. Farba závisí od toho, ktorú z troch funkcií práve požívate. Ak je zvolený režim funkcie, displej LCD je podsvietený po dobu troch sekúnd: oranžovou pre režim Hudba, červenou pre režim Hlasové nahrávanie a zelenou pre režim Rádio FM. S trojfarebným podsvietením môžete ľahko a presne rozlíšiť, v ktorom režime sa nachádzate aj pri slabom osvetlení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať