MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  GoGear Connect Vás ohromí svojím výnimočným zvukom, za ktorý vďačí technológii FullSound a slúchadlám so zvukovou izoláciou. Ponorte sa do sveta zábavy s vysokorýchlostným pripojením na Internet, 3,2" (8 cm) dotykovou obrazovkou a neobmedzeným počtom hier a obsahu dostupným cez obchod Android Market. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP4 prehrávač

Connect, 16 GB* SA2CNT16S/02 Nájsť podobné výrobky

Úžasný zvukový zážitok

s Internetom na dosah ruky

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy vás vtiahne priamo do deja

  Priestorový zvuk pre filmy je pokročilá zvuková technológia, ktorá priamo analyzuje každý zdroj zvuku vo filme alebo zvukovej stope videa a znova vytvára prirodzenú zvukovú scénu s presne umiestnenými akustickými prvkami. Spracúvané zvukové prvky sú potom priamo privádzané do každého ucha cez slúchadlá. Priestorový zvuk pre filmy vytvára prirodzený akustický priestor na základe skutočného obsahu zvukovej stopy. Výsledok posadí poslucháča priamo do stredu diania s pohlcujúcim priestorovým zážitkom – presne tak, ako si to predstavoval zvukár.

 • Prístup k tisíckam aplikácií a hier cez obchod Android Market

  Prístup k tisíckam aplikácií a hier cez obchod Android Market

  Využite skvelé aplikácie z obchodu Android Market. Stačí kliknúť na ikonu v GoGear a pripojíte sa na lokalitu Android Market cez Wi-Fi. Tu môžete začať hľadať aplikácie publikované dôveryhodnými nezávislými poskytovateľmi. Prevezmite hry, nástroje a elektronické knihy alebo aplikácie, pomocou ktorých si prispôsobíte svoj GoGear – bezplatne alebo za malú sumu. Prehľadné rozhranie s jednoduchou obsluhou umožňuje intuitívne prehľadávať aplikácie, ktoré možno usporiadať podľa hodnotenia, kategórie alebo popularity. Prevezmite aplikácie priamo do prehrávača GoGear a hneď ich používajte. GoGear zmení život na cestách na púť plnú zábavy.

 • GPS a Google Maps pre lokalizačné údaje

  GPS a Google Maps pre lokalizačné údaje

  GoGear, vyzbrojený systémom GPS (Globálny polohovací systém) a mapami Google, je vždy pripravený oznámiť Vám, kde sa nachádzate. Stačí zapnúť GPS, pripojiť prehrávač na Internet a otvoriť aplikáciu Google maps, kde nájdete jasné a podrobné pokyny na cestu do Vášho cieľa. Alebo keď dostanete chuť, navštívite blízke reštaurácie a nákupné strediská uvedené na mapách Google. S prehrávačom GoGear je každá dobrodružná výprava hračkou.

 • Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird: jeden jednoduchý program na objavovanie, prehrávanie a synchronizáciu

  Philips Songbird, jednoduchý program s ľahkým ovládaním, ktorý sa dodáva k prehrávaču GoGear, Vám umožní objavovať a prehrávať všetky Vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s prehrávačom Philips GoGear. Jeho intuitívne a výkonné funkcie na správu hudby umožňujú objavovať nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov, služieb a webových lokalít s hudbou a médiami. Prehrávajte vlastnú knižnicu a médiá z Internetu a bezproblémovo synchronizujte všetok tento obsah z počítača do prehrávača Philips GoGear.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  So slúchadlami s izoláciou zvuku budete počúvať jemnejšie detaily hudby pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Kryty slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že Vám vždy padnú ako uliate.

 • Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Zásuvka na karty microSD pre rozšírenú kapacitu pamäte

  Malé je pekné – to platí, pokiaľ ide o mobilné zariadenia, ale nie o kapacitu pamäte. S prehrávačom GoGear môžete mať to najlepšie z oboch svetov, stačí vložiť kartu microSD. Karta microSD sa po pripojení prehrávača k počítaču zobrazí ako druhý vymeniteľný disk a umožní jednoduchý prenos súborov. Stačí naplniť kartu požadovaným obsahom a vložiť ju do prehrávača. Môžete si kúpiť až 32 GB pamäťovú kartu, ktorá rozšíri kapacitu prehrávača GoGear, takže sa už nikdy nebudete musieť strachovať, že by ste vyčerpali svoje možnosti zábavy.

 • Inovatívne používateľské rozhranie umožňuje pokročilé a zjednodušené prehľadávanie knižníc

  Prehrávač GoGear Muse umožňuje prehľadávať hudbu s jedinečnou ľahkosťou. Intuitívny a sofistikovaný softvér jasne zobrazí a presne vyberie požadovaný obsah bez toho, aby ste museli prechádzať viacerými priečinkami a súbormi. Rozhranie tvoria tri stĺpce zobrazujúce interpretov, albumy a skladby, takže výber je jednoduchý a prehľadný. Teraz skutočne strávite menej času hľadaním obľúbených skladieb a užijete si viac zábavy.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Od spoločnosti Philips

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať