MP4 prehrávač

  MP4 prehrávač

  Úžasný zvukový zážitok

  Nalaďte sa na vlnu fantastického zvuku s MP3 prehrávačom GoGear Ariaz s technológiou FullSound a zvukovo izolovanými slúchadlami. Vďaka ochrane SafeSound si vychutnáte hudbu naplno a bez obáv z poškodenia sluchu. Objavte a synchronizujte celý vesmír plný hudby s programom Songbird. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úžasný zvukový zážitok

A užite si všetky multimédiá, ktorými ho naplníte

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  Slúchadlá s technológiou Sound Isolation na minimalizáciu vplyvu hlučného prostredia

  So slúchadlami s izoláciou zvuku budete počúvať jemnejšie detaily hudby pri nižšej hlasitosti ako v prípade klasických slúchadiel. Na základe detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha vytvára nasmerovaný akustický dizajn slúchadiel s izoláciou zvuku dokonalé tesnenie medzi zdrojom okolitého hluku a zvukovodom, čím potláča neželaný ruch pozadia a súčasne privádza zvuk priamo do uší. Dokonca aj pri strednom nastavení hlasitosti dokážete rozlíšiť detaily hudby bez rušivých zvukov z okolia. Kryty slúchadiel sú dostupné v troch veľkostiach, ktoré zaistia, že Vám vždy padnú ako uliate.

 • Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Ochrana SafeSound pre maximálny zážitok z hudby bez poškodenia sluchu

  Teraz si môžete vychutnávať hudbu bez obmedzení a naplno bez toho, že by ste sa museli obávať o svoj sluch. Ochrana sluchu SafeSound vyvinutá spoločnosťou Philips, neustále analyzuje úroveň hlasitosti vo vašom MP3 prehrávači Philips GoGear a upozorní vás, ak by hlasitosť a vystavenie sa jej hodnotám mohli dlhodobo ovplyvniť váš sluch. Môžete znížiť hlasitosť alebo nechať ochranu sluchu SafeSound, aby automaticky regulovala hlasitosť za vás – nemusíte sa babrať so žiadnymi nastaveniami. Na dôvažok ochrana SafeSound poskytuje denné a týždenné prehľady o vystavení vášho sluchu hladinám zvuku, čím vám umožní lepšie sa starať o svoje zdravie.

 • Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Podpora bezstratových kodekov FLAC a APE pre precíznu kvalitu zvuku

  Vychutnajte si digitálnu hudbu v komprimovanom formáte bez akejkoľvek straty kvality zvuku. Prehrávač GoGear podporuje formáty FLAC a APE, čo sú súbory zmenšené bez toho, aby prišli o akékoľvek detaily. Sýtosť a čistota originálneho zdroja hudby zostane zachovaná a môžete si ju naplno užívať kdekoľvek. Jednoducho použite softvér Philips Songbird, ktorý sa dodáva s vašim prehrávačom GoGear a pomocou myši potiahnite a preneste hudobné súbory FLAC alebo APE z hudobnej knižnice vášho počítača do prehrávača GoGear. Vyrazte do ulíc s tisíckami skladieb a vlňte sa v rytme skvelých originálov.

 • 6,1 cm (2,4”) plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  6,1 cm (2,4”) plnofarebný displej s fantastickou kvalitou obrazu

  Štýlový 6,1 cm (2,4”) displej s vysokým rozlíšením na prehrávači GoGear ponúka vynikajúcu kvalitu videa a ostrý, živý obraz. Spolu s plnofarebnou ponukou a veľkou obrazovkou umožňuje jednoduchú navigáciu po mediálnych súboroch a vytvára tak dokonalý multimediálny zážitok na cestách.

 • Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti

  Rádio FM s RDS a 30 predvoľbami rozšíri vaše hudobné možnosti.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic pre zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú

  Funkcia LikeMusic vám umožní zažiť viac hudby, ktorú máte najradšej – jediným kliknutím. Netreba prehľadávať hudobnú knižnicu ani čakať na šťastnú náhodu. Funkcia LikeMusic je patentovaný algoritmus spoločnosti Philips, ktorý analyzuje skladby vo vašej knižnici médií a rozpozná podobné hudobné vlastnosti. Na základe týchto vlastností potom funkcia LikeMusic vytvorí inteligentné zoznamy skladieb, ktoré spolu dobre znejú. Stačí kliknúť na skladbu, ktorú máte radi, a potom na ikonu LikeMusic – a okamžite sa zobrazí zoznam. Dajte mu názov podľa svojho želania a vychutnajte si svoj nový zoznam – alebo znovuobjavte skladby – vo svojom PC alebo prehrávači GoGear.

 • Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinkov na organizovanie a zobrazovanie súborov médií podobne ako vo vašom PC

  Zobrazenie priečinka predstavuje voliteľné zobrazenie adresára prehrávača GoGear, ktoré vám umožní zobraziť všetky súbory v prehrávači, ako v prípade počítača. Po zvolení funkcie zobrazenia zložky, je otvorenie podporovaného súboru (t. j. hudby, obrázkov alebo videí) tak jednoduché, ako výber súboru a stlačenie tlačidla prehrávania.

 • Vstavaný reproduktor umožní podeliť sa o zábavu s ostatnými

  Vstavaný reproduktor umožní podeliť sa o zábavu s ostatnými.

 • Doba prehrávania až 36 hodín hudby alebo 5 hodín videa

  Doba prehrávania až 36 hodín hudby alebo 5 hodín videa.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Od spoločnosti Philips

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať