Flash audio prehrávač

  Flash audio prehrávač

  Vaša digitálna hudba v pohybe

  S audio prehrávačom Philips si vychutnáte hudbu MP3 a WMA za pohybu. Dodáva sa s voliteľnými farebnými prednými krytmi, ktorý sa hodia k vášmu štýlu. Vychutnávajte si obľúbenú hudbu s jednou batériou typu AAA po celý deň. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaša digitálna hudba v pohybe

s vymeniteľnými prednými krytmi

 • Prehrávanie hudby MP3, WMA alebo DRM z predplatených služieb

  Prehrávanie hudby MP3, WMA alebo DRM z predplatených služieb

  Prehrávač GoGear podporuje najnovšiu technológiu Windows Media Digital Rights Management (DRM) od spoločnosti Microsoft, ktorá umožňuje rozpoznávať a prehrávať hudbu zakúpenú alebo objednanú z online hudobných služieb pomocou rovnakej technológie. Alebo si vytvorte vlastné hudobné súbory MP3 alebo WMA – extrahujte svoje hudobné disky CD a preneste ich do prehrávača. A potom môžete skúmať ten obrovský vesmír digitálnej hudby.

 • Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu na vytváranie poznámok alebo nahrávanie čohokoľvek a kedykoľvek

  Nahrávanie hlasu zmení váš prehrávač GoGear na šikovný diktafón. Okrem počúvania hudby alebo rádia môžete nahrávať poznámky alebo pracovné, prípadne školské pripomienky, nákupné zoznamy a telefónne čísla, dokonca aj texty piesní. Keď stlačíte tlačidlo nahrávania a rozprávate do vstavaného mikrofónu, hlasové správy sa skomprimujú a uložia do vstavanej vnútornej pamäte. Vďaka funkcii nahrávania hlasu získate prenosný rekordér, ktorý vám umožní nahrávať čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek!

 • Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Rýchle prevzatie súborov z PC cez USB2.0*

  Prenášanie veľkých údajových súborov s hudbou a videom pri vysokých rýchlostiach z počítača do prenosného MP3 alebo MP3 videoprehrávača je teraz hračkou, a to vďaka zariadeniu USB 2.0 dodávanému s prehrávačom. Stačí ho pripojiť do portu USB 2.0 v počítači pomocou dodaného kábla a spustí sa rýchly proces. Vaša hudba bude pripravená ísť s vami všade tam, kam pôjdete vy.

 • Uloženie údajov prostredníctvom Plug and play

  Uloženie údajov prostredníctvom Plug and play

  Funkcia „plug-and-play“ umožňuje jednoduchý prenos súborov s hudbou, videom, fotografiami alebo údajmi z počítača do prehrávača. Stačí pripojiť MP3 alebo MP3 video prehrávač GoGear k počítaču pomocou dodaného kábla. Počítač automaticky rozpozná prehrávač ako odpojiteľné pamäťové zariadenie typu flash a umožní vám pomocou myši jednoducho preniesť súbory prostredníctvom programu Windows Prieskumník alebo Apple Macintosh. A vy už musíte len naplniť svoj prehrávač GoGear hudbou a údajmi, ktoré si vezmete so sebou na cesty – každý deň.

 • Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Malý a nositeľný pre maximálnu prenosnosť

  Tento prehrávač GoGear od spoločnosti Philips sa stane súčasťou vášho odevu a vaším spoločníkom na cestách – prináša maximálnu prenosnosť vašej hudby. Ľahké a ultra kompaktné zariadenie vám poskytne špičkovú kvalitu zvuku a skutočne prenosnú zábavu, ktorú si vychutnáte za pohybu.

 • Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vychutnajte si až 10 hodín prehrávania hudby*

  Vysoká kapacita batérie tohto prehrávača poskytuje až 10 hodín nepretržitého prehrávania hudby alebo počúvania rádia FM – a to všetko na jediné nabitie.

 • Ekvalizér pre optimalizovaný zvuk vlastného hudobného štýlu

  Ekvalizér pre optimalizovaný zvuk vlastného hudobného štýlu

  Prehrávače GoGear s ekvalizérom využívajú technológiu, aby automaticky nastavili optimálnu rovnováhu frekvencie zvuku pre zvolený hudobný štýl. Bez ohľadu na to, či sa jedná o Džez, Rock alebo Pop, ktorý počúvate, použitie predvolených nastavení ekvalizéra vám umožní, aby ste si vychutnali optimálny zvuk pre daný hudobný štýl.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať