PlaysForSure

  Flash audio prehrávač

  Priame ovládanie

  Elegantný, spoľahlivý a intuitívny 2 GB* prehrávač GoGear SA9200 vám umožní vychutnať si bez námahy svet hudby vo formáte MP3 a WMA a prezerať si fotografie vďaka dotykovej klávesnici Superscroll. Aplikácia PlaysForSure zaistí, že prehrávač GoGear bude fungovať s vaším PC so systémom Windows XP. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Priame ovládanie

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Dotyková podložka SuperScroll pre rýchlu navigáciu

  Jednoduchá a bezproblémová orientácia medzi stovkami skladieb - alebo vyhľadávanie jednej skladby - v priebehu niekoľkých sekúnd. Rolovacie tlačidlo reaguje na pohyby vašich prstov na dotykovej podložke a podľa nich sa prispôsobuje rýchlosť navigácie cez ponuky a stopy. Pomocou veľkého písmena môžete zadať pozíciu v ponuke počas posúvania cez skladby a interpretov, takže presne viete, kedy máte uvoľniť prst z dotykovej podložky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Zariadenie nesmiete nadmerne používať s hladinou hlasitosti vyššou ako 85 decibelov, pretože by to mohlo poškodiť váš sluch.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať