bezdrôtový prenosný reproduktor

  Šokujúci beat, žiarivé svetlá

  Pripravte sa rozpútať beat! Reproduktor Philips ShoqBox SB300 chrlí prostredníctvom dvojice basových radičov výbušné, dunivé basy. Rozpumpujte energiu pomocou svetiel pulzujúcich do rytmu. Odolný, nárazuvzdorný a vodotesný – vezmite si žúr kamkoľvek so sebou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

ShoqBox bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Vodotesný a nárazuvzdorný, Viacfarebné svetlá SB300B/00 Nájsť podobné výrobky

Šokujúci beat, žiarivé svetlá

 • Explozívny beat valiaci sa cez dvojicu basových radičov

  Explozívny beat valiaci sa cez dvojicu basových radičov

  Vďaka 1,5-palcovému budiču predného reproduktora s plným rozsahom a dvojici veľkých basových radičov po stranách reproduktora pre dodatočné zosilnenie a rozšírenie basov poskytuje ShoqBox SB300 výkon s ohromujúcou precíznosťou.

 • Rozsvieťte ich! Viacfarebné svetlá žiariace do rytmu

  Rozsvieťte ich! Viacfarebné svetlá žiariace do rytmu

  Vstúpte do svetla a pocíťte silu duniacich tónov a žiarivých svetiel. Viaceré farby pulzujú do rytmu tónov, oživujú vašu hudbu a pridávajú vašej párty nový rozmer. Ak však radšej tancujete potme, nie je problém – jednoducho stlačte vypínač a svetlá zhasnú.

 • Odolný dizajn pre použitie vonku – robustný, nárazuvzdorný, vodotesný

  Odolný dizajn pre použitie vonku – robustný, nárazuvzdorný, vodotesný

  Odolný a pevný dizajn pripravený na akékoľvek dobrodružstvo. Vezmite si ho do ulíc alebo do divočiny. Tento reproduktor to určite zvládne. Keďže spĺňa štandard IPX7 týkajúci sa vodotesnosti, môžete si ho vziať so sebou aj pod vodu – do hĺbky maximálne 1 meter na 30 minút. A ak vám počas zábavy spadne, nemajte obavy – je nárazuvzdorný.

 • Silný zvuk z predného reproduktora

  Jeho veľkosť nepredstavuje žiadny kompromis, pokiaľ ide o zvuk. Tento robustný bezdrôtový prenosný reproduktor obsahuje výkonný 1,5-palcový budič predného reproduktora s plným rozsahom, ktorý vytvára na svoju veľkosť neuveriteľne silný zvuk, vďaka čomu si môžete vychutnať prekvapujúco mohutný zvuk v šikovnom kompaktom balení.

 • Vďaka vstavanej nabíjateľnej batérii môžete žúrovať až do rána

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer každému zariadeniu

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať