Bezdrôtový reproduktor SoundRing

  Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

  Naplňte miestnosť nádherne prirodzeným, pohlcujúcim zvukom. Bezdrôtový reproduktor Philips SB3700/10 SoundRing bezdrôtovo prehráva hudbu z vášho zariadenia iPod Touch, iPhone, iPad či počítačového programu iTunes a naplní ňou celú miestnosť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový reproduktor SoundRing

Bluetooth®, Vstavaný mikrofón na hovory, Nabíjateľná batéria, 16 W SB3700/10 Nájsť podobné výrobky

Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

Posadnutí zvukom

 • SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  Skutočne unikátny dizajn a konštrukcia stvorená pre zvuk, ktorý naplní celú miestnosť. Pozostáva z centrálneho basového otvoru a štyroch výškových reproduktorov – dva vysielajú zvuk dopredu a dva do strán. Budiče reproduktorov majú neodýmiové magnety, vďaka čomu šíria mimoriadne čistý zvuk do celého svojho okolia a napĺňajú ním celú miestnosť.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Váš reproduktor podporuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje obľúbené skladby zo zariadení s podporou Bluetooth vo vysokej kvalite a bezdrôtovo.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria pre ešte lepšiu prenosnosť

  Pre väčšie pohodlie s rovnakým elegantným štýlom môžete tento reproduktor SoundRing nabíjať na dodanom podstavci. Jednoducho no naň položte a vychutnajte si ďalšie hodiny hudobných zážitkov.

 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať