Podstavec monitora Cloud

  Jednoduchý, bezpečný a šetrný k prírode

  Zmodernizujte svoje IT prostredie pomocou tohto multifunkčného riešenia bez potreby klienta. Pripojte svoj súčasný monitor a integrujte ho s vaším prostredím VMware pre maximálnu flexibilitu. Flexibilita, ovládateľnosť a dokonalé zabezpečenie z neho robia veľmi múdru voľbu v oblasti IT. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Podstavec monitora Cloud

Pre monitory 19" – 29"/48 – 73 cm, S nastaviteľnou výškou, pre VMware SB4B1927VB/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchý, bezpečný a šetrný k prírode

 • SmartErgoBase pre lepšiu ergonómiu

  SmartErgoBase pre lepšiu ergonómiu

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Multifunkčná jednoduchosť služby VDI

  Multifunkčná jednoduchosť služby VDI

  Pracovníci potrebujú prehľadné a spoľahlivé počítačové riešenie. IT organizácie musia udržiavať výkon hardvéru, prístup k údajom a ich bezpečnosť a znižovať pritom náklady. So službou Virtual Desktop Infrastructure (VDI) môžu IT organizácie uchovávať všetky údaje a softvér na centralizovanom serveri a pre používateľov poskytnúť jednoduché a multifunkčné klientske zariadenie. Používateľovi sa uvoľní miesto na pracovnom stole, údaje na serveri možno bezpečne prehliadať cez klientske zariadenie a výdavky v oblasti IT vynaložené na strane klienta sa výrazne znížia.

 • Kompatibilné na bezproblémovú integráciu s VMware

  Kompatibilné na bezproblémovú integráciu s VMware

  Cloudové zariadenia spoločnosti Philips pre VMware sú postavené na technológii PCoIP (PC over Internet Protocol), ktorá organizáciám umožňuje bezproblémovú integráciu s VMware Virtual Desktop Infrastructure (VDI). Technológia virtualizácie VMware poskytuje najvyspelejšiu a najkomplexnejšiu technológiu, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a bezpečnosť, ako aj najrýchlejšiu a najjednoduchšiu inštaláciu.

 • Čipová sada Tera2 pre efektívny výkon

  Nová čipová sada Tera2 bol vylepšená, aby poskytovala vyššiu efektivitu a výkon. Tera2 v porovnaní s predchádzajúcou generáciou poskytuje až päťnásobne vyšší pixelový výkon, navyše sa môže pochváliť zníženou spotrebou energie, menším využitím šírky pásma a vyšším stupňom zabezpečenia.

 • Zero Client SmartConnect bez potreby klienta pre maximálnu rozšíriteľnosť

  Vďaka bohatým možnostiam pripojenia, ako je dvojitý výstup DVI pre rozšíriteľnosť na dve obrazovky, pripojenie mikrofónu a zvuku pre webové konferencie, USB na univerzálne pripojenie a LAN na zabezpečené pripojenie do siete, umožňuje Zero Client SmartConnect bez potreby klienta rýchlu a flexibilnú integráciu do existujúcich sietí.

 • Riešenie Zero Client All-in-One bez potreby klienta pre úsporu energie

  S rastúcimi cenami energie a klesajúcimi rozpočtami v oblasti IT sa organizácie obzerajú po spôsoboch, ako znížiť výdavky na energiu. Riešenie Zero Client All-in-One bez potreby klienta spotrebuje len zlomok energie potrebnej pre klasické klientske nastavenie monitora. To organizáciám umožní znížiť dopad na životné prostredie a alokovať náklady do potrebných vylepšení.

 • Ekologické riešenie

  „Spoločnosť Philips sa zaväzuje používať v celom sortimente svojich monitorov ekologické materiály prispievajúce k trvalo udržateľnému rozvoju. Všetky plastové diely tela, kovové časti skrinky a baliaci materiál využívajú 100 % recyklovateľný materiál. U niektorých vybratých modelov sme použili až 65 % použitých recyklovaných plastov. Prísne dodržiavanie noriem RoHS zaisťuje výrazné zníženie alebo eliminovanie použitia toxických látok ako napríklad olovo. Obsah ortuti v monitoroch s podsvietením CCFL bolo výrazne znížené, pričom v monitoroch s podsvieteným LED bolo úplne eliminované. Ďalšie informácie nájdete na stránke Philips na adrese http://www.asimpleswitch.com/global/.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Monitor nie je súčasťou balenia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať