USB dokovací stojan

  USB dokovací stojan

  Multifunkčná jednoduchosť

  Tento univerzálny dokovací monitor pre prenosné počítače umožňuje jednoduchú replikáciu portov. Pripevnite plne nastaviteľný dokovací stojan k svojmu existujúcemu monitoru. Rozšírte svoj pracovný priestor a pripojte svoje periférne zariadenia. To všetko pomocou tohto univerzálneho doku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB dokovací stojan

Pre monitory 19"-28"/48-71 cm, S nastaviteľnou výškou, Pripojenie USB SB4B1928UB/00 Nájsť podobné výrobky

Multifunkčná jednoduchosť

stojan pre monitory a univerzálny dok v jednom

 • Univerzálne USB dokovanie so všetkými notebookmi

  Univerzálne USB dokovanie so všetkými notebookmi

  Tento inovatívny stojan s dokom pre monitory Philips umožňuje jednoduché a univerzálne replikácie portov s akýmkoľvek notebookom, čím zabezpečuje pracovný priestor bez spleti káblov. Tento stojan so vstavaným rozbočovačom USB, konektorom Ethernet a video výstupmi je zvlášť vhodný pre najnovšie ultra – tenké notebooky s obmedzenými konektormi a umožňuje prenášať video, audio a priame pripojenie k internetu pomocou jediného kábla USB. Vzhľadom k tomu že USB je univerzálny konektor, môžete tento dok použiť s prakticky akýmkoľvek notebookom a nemusíte nahrádzať drahé doky s novými notebookmi.

 • Prenášajte video a zvuk z prenosného počítača pomocou jediného kábla

  Prenášajte video a zvuk z prenosného počítača pomocou jediného kábla

  Rozšírte si zobrazenie pomocou jediného kábla. S jediným USB káblom z notebooku do doku môžete pripojiť viac monitorov cez rozhranie HDMI a DisplayPort a zobrazovať cez dok rozlíšenie 4K UHD (3840 x 2160), čím sa vytvorí pracovný priestor s viacerými monitormi bez spleti káblov a zvýši sa produktivita.

 • Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  Podstavec SmartErgoBase umožňuje ergonomické nastavenie pre každého

  SmartErgoBase je podstavec monitora, ktorý poskytuje pohodlie ergonomického displeja aj praktické usporiadanie káblov. Vďaka možnosti nastavenia výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia základne je tento monitor používateľsky prívetivý, umožňuje maximálne pohodlie pri sledovaní a dokáže zmierniť fyzickú námahu pri celodennej práci. Obsahuje systém na usporiadanie káblov, ktorý obmedzí neporiadok a udržiava pracovné miesto úhľadné a profesionálne.

 • Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Nízka výška rámu monitora od stola pre najpohodlnejšie čítanie

  Monitor Philips možno vďaka dômyselnému podstavcu SmartErgoBase znížiť takmer až na úroveň pracovného stola a dosiahnuť tak pohodlný uhol obrazovky na čítanie. Nízka výška okrajového rámu monitora od stola je dokonalé riešenie, ak pri práci na počítači používate okuliare s bifokálnymi, trifokálnymi alebo progresívnymi sklami. Tiež umožňuje používať monitor osobám rôznej výšky, ktoré si môžu nastaviť uhol a výšku presne podľa svojich potrieb. Výsledkom je menšia únava a námaha svalov.

 • Stojan kompatibilný s monitormi VESA pre jednoduché nastavenie

  Stojan kompatibilný s monitormi VESA pre jednoduché nastavenie

  Spárujte USB dokovací stojan s novým komerčným monitorom Philips alebo aktualizujte existujúce monitory. Tento stojan pre monitory je vybavený systémom Philips Quick Release System a je kompatibilný s VESA monitormi kompatibilnými (s dierami 100 x 100 mm) až do veľkosti obrazovky 28 palcov.

 • Jediný kábel USB 3.0 pripojí prenosný počítač k displeju

  Jediný kábel USB 3.0 pripojí prenosný počítač k displeju

  Tento inovačný veľký displej Philips umožňuje jednoduchú replikáciu portov pre akýkoľvek prenosný počítač. Je obzvlášť vhodný pre najnovšie zariadenia typu Ultrabook s obmedzeným počtom konektorov, pretože obsahuje zabudovaný rozbočovač USB 3.0, konektor Ethernet a stereofónne reproduktory, vďaka čomu môžete prenášať video, zvuk a pripájať sa na internet alebo do siete intranet pomocou jediného kábla USB. Pomocou tohto špičkového pripojenia USB 3.0 alebo USB 2.0 typu Plug and Play môžete rozšíriť svoju pracovnú plochu pomocou zabudovaných technológií vášho prenosného počítača a displeja Philips a nemusíte sa trápiť s ťažkopádnymi nastaveniami rozlíšenia ani spleťou káblov.

 • Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Prístup ku všetkým periférnym zariadeniam, klávesnici a myši cez rozbočovač

  Teraz môžete pripojiť voliteľnú plnohodnotnú klávesnicu a myš k rozbočovaču USB na tomto špičkovom displeji Philips a zvýšiť tak svoju produktivitu. Stačí pripojiť váš prenosný počítač k displeju pomocou jedného kábla USB a môžete hneď začať používať pripojené periférne zariadenia, ako napríklad externý pevný disk, kameru či jednotku USB, ako aj prehrávanie videa v rozlíšení Full HD, prehrávanie zvuku alebo internetové funkcie. Ak vám to vyhovuje, môžete naďalej používať aj klávesnicu a dotykový ovládač na vašom prenosnom počítači.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Monitor nie je súčasťou balenia
 • Dokovací stojan Philips podporuje nabíjanie pre väčšinu notebookov Asus a Acer a poskytuje napájanie bez nabíjania pre väčšinu notebookov Dell, HP a Lenovo.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať