Prenosný reproduktor

  Prenosný stereofonický zvuk vysokej kvality

  Prenosný reproduktor poskytuje stereofonický zvuk vysokej kvality a je tienený pred rušením mobilnými telefónmi. Integrovaný kábel sa jednoducho pripája k mobilným zariadeniam a nabíjateľná batéria umožní 8 hodín nepretržitého prehrávania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosný stereofonický zvuk vysokej kvality

ktorý vydrží celý deň

 • Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Inovatívna technológia dodáva neuveriteľne hlboké, bohaté basy z kompaktných reproduktorov. Dynamické zvýraznenie basov zdôrazní basový obsah hudby cez celú škálu nastavení hlasitosti od nízkej po vysokú - stlačením tlačidla!

 • Ľahký, prenosný dizajn pre pôžitok z hudby kedykoľvek

  Ľahký, prenosný dizajn pre pôžitok z hudby kedykoľvek

  Odolný, ľahký materiál a dizajn znamenajú, že si reproduktory môžete vziať so sebou kamkoľvek.

 • Pôvabné reproduktory naplnia každú miestnosť hudbou

  Systém pôvabných reproduktorov vyzerá úžasne v každej miestnosti vašej domácnosti, takže namiesto v slúchadlách si môžete vychutnávať hudbu nahlas.

 • Počúvajte hudbu v luxusnom stereofonickom zvuku

  Systém reproduktorov s vysokou vernosťou je vybavený zosilňovačom triedy D, dvoma basovými reproduktormi a výškovými reproduktormi, prináša bohaté basy a čisté výšky, takže si svoju hudbu vychutnáte v skutočne luxusnom stereofonickom zvuku.

 • Digitálny zosilňovač prináša zvuk bez rušenia

  Na zlepšenie zvukového výkonu majú tieto reproduktory digitálny zosilňovač, takže si môžete vychutnávať zvuk z hudobného telefónu s minimálnym rušením, ktoré je často spôsobované interferenciou signálu mobilného telefónu.

 • Vstavaný skladací stojan na nasmerovanie zvuku

  Keď si na cestách vychutnávate hudbu nahlas, môžete podoprieť reproduktor a nasmerovať zvuk pomocou praktického zabudovaného skladacieho stojana.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá výrazne zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk doslova obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz zmiešava technológia Incredible Surround™ zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dodá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Technológia tienenia mobilného telefónu zabezpečí zvuk bez rušivých efektov

  Technológia tienenia mobilného telefónu je vlastne zdokonalená konštrukcia obvodov, ktorá odstráni rušenie z mobilného telefónu a zabezpečí zvuk bez rušivých efektov

 • Univerzálny: funguje cez 3,5 mm konektor pre slúchadlá na zariadení

  Zapojte a prehrávajte s ľubovoľným mobilným zariadením, ktoré má 3,5 mm konektor pre slúchadlá – iPod, iPhone, GoGear, MP3 prehrávače, prenosné počítače, netbooky, hudobné telefóny a ďalšie.

 • Integrované odkladanie káblov udrží vaše veci v poriadku a organizované

  Integrované odkladanie káblov znamená, že tento produkt poskytuje systém na odloženie káblov, aby ste mali všetko na poriadku a organizované, či už na cestách alebo pri odkladaní.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať