Prenosné reproduktory

  Prenosné reproduktory

  Výkonný zvuk, malá veľkosť

  Prenosné reproduktory, ktoré ulahodia modernému životnému štýlu. Dvojica reproduktorov prehráva stereofónny zvuk cez univerzálny 3,5 mm vstup, ktorý je vhodný pre každé zariadenie. Obsahuje aj zabudovanú nabíjateľnú batériu, ktorá umožní prehrávanie kdekoľvek. Zaručené potešenie z hudby! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SoundShooter Prenosné reproduktory

Dvojica SBA3210/00 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk, malá veľkosť

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Celkový výstupný výkon 4 W RMS

  Celkový výstupný výkon 4 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Stereo zvuk vysokej kvality prináša viac potešenia z hudby

  Stereo zvuk vysokej kvality prináša viac potešenia z hudby

  Keď tieto dva prenosné reproduktory umiestnite ďalej od seba, vytvoria prirodzenú stereofonickú zvukovú scénu, ktorá je ešte realistickejšia a príjemnejšia.

 • Jeden kábel na nabíjanie aj prehrávanie hudby

  Jeden kábel na nabíjanie aj prehrávanie hudby

  Tento reproduktor Philips sa dodáva s jedným káblom na nabíjanie batérie aj prehrávanie hudby prostredníctvom konektora AUX. Vyhnite sa pomotaným káblom a vychutnajte si kvalitu signálu bez kompromisov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať