Pronto

Ovládací panel domáceho kina

  Pronto

  Ovládací panel domáceho kina

  Jednoduché ovládanie

  Úsporné riešenie ovládania všetkých audio a video zariadení, prispôsobiteľné vašim potrebám a potrebám vašej rodiny.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduché ovládanie

 • Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Ovládajte niekoľko zariadení jedným dotykom

  Jednodotykové ovládanie vám umožní zadávať viacnásobné príkazy jediným stlačením tlačidla prostredníctvom makra. Makro spája reťazce predprogramovaných príkazov do jedného tlačidla. A preto stlačením jedného tlačidla spustíte sériu funkcií.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Programovateľné pevné tlačidlá - prístup na obľúbené funkcie

  Programovateľné pevné tlačidlá poskytujú užívateľovi priamy prístup k najfrekventovanejším funkciám diaľkového ovládania, ako napríklad zvýšenie a zníženie hlasitosti, nasledujúci a predošlý program a navigačné tlačidlá so šípkami.

 • Zobrazuje realistické, ľahko viditeľné tlačidlá

  Vytvára vlastnú škálu odtieňov šedej. Jednoduchý výber tlačidiel a príkazov s použitím dotykovej obrazovky.

 • Úprava na zariadení prispôsobuje užív. rozhranie diaľk. ovl.

  Konečné nastavenia makier, oneskorení, časovačov a zariadení môžete vykonať na diaľkovom ovládaní, aby sa zaistila správna funkčnosť. Vstúpte do ponuky nastavení a vyberte príslušnú činnosť: označiť, pridať, odstrániť, premiestniť.

 • Softvér PC na vytvorenie vlastného užívateľského rozhrania

  Počítačový softvér, ktorý nájdete pribalený v škatuli, slúži na prispôsobenie používateľského rozhrania diaľkového ovládania, t.j. na vytvorenie vašich vlastných obrazoviek a definovanie osobného vzhľadu. Po inštalácii softvéru a vytvorení vášho používateľského rozhrania ho preneste do diaľkového ovládania cez RS232, USB alebo bezdrôtovým prenosom.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

 • Tlačidlo ovl. dig. kontrastu optimalizuje jasnosť prezerania

  Kontrast určuje úroveň „čistoty" pri pozeraní na LCD obraz. Ovládanie digitálneho kontrastu je špecifické prispôsobenie, ktoré umožňuje prispôsobiť viditeľné charakteristiky obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať