Bezdrôtový reproduktor

  Bezdrôtový reproduktor

  Výkonný a bohatý zvuk

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrôtovým prenosom hudby cez Bluetooth, s reproduktormi Bass Reflex, ktoré vytvárajú výkonné a hlbšie basy. Zásuvka USB vám umožní nabíjať ľubovoľné zariadenie. Reproduktor SBT550/12 dokonale zapadne do vášho životného štýlu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový reproduktor

Bluetooth®, Stereo s vyžarovaním basov, USB port na nabíjanie, 20 W SBT550WHI/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný a bohatý zvuk

Reproduktor s technológiou Bluetooth umožňujúcou bezdrôtový prenos hudby

 • Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Funguje s každým zariadením s podporou technológie Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, takže cez reproduktor s funkciou Bluetooth môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu z akéhokoľvek smartfónu, tabletu alebo aj prenosného počítača, vrátane zariadení iPod alebo iPhone.

 • Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  Celkový výstupný výkon 20 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Port USB na nabíjanie iných zariadení

  Port USB na nabíjanie iných zariadení

  Súčasťou tohto reproduktora je aj port USB, ktorý vám umožňuje pohodlne nabíjať svoje zariadenie. Stačí pripojiť vaše zariadenie pomocou kábla USB do konektora na zadnej strane reproduktora.

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie

  Ideálny pre každý smartfón, počítač alebo prenosné zariadenie
 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Váš reproduktor podporuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje obľúbené skladby zo zariadení s podporou Bluetooth vo vysokej kvalite a bezdrôtovo.

 • Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlbšie a výkonné basy

  Komora za budičom reproduktora, ktorá vedie vzduch do akusticky vyladených otvorov zabudovaných do reproduktora, dodáva basom oveľa údernejší, realistický zvuk.

 • Bohatý a dynamický zvuk z výkonných budičov

  Výkonné budiče produkujú energickú hudbu s hlbokými a dynamickými basmi, ktoré sa postarajú o vašu motiváciu. Budiče špičkovej kvality zabezpečia živý hudobný zážitok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať