VisaPure Essential

Prístroj pre čistenie pleti

  VisaPure Essential

  Prístroj pre čistenie pleti

  Jemné a účinné čistenie pleti so sklonom k nedokonalostiam

  Zariadenie VisaPure proti nedokonalostiam pleti cielene pôsobí proti dvom štádiám, ktoré sa podieľajú na vzniku nedokonalostí, a jeho výsledky sú lepšie ako pri ručnom čistení: redukuje mastnotu a odstraňuje odumreté pleťové bunky, ktoré by inak mohli upchať póry. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Essential Prístroj pre čistenie pleti

Technológia DualMotion, Čistenie, 2 kefk. nástav. proti nedokonal. pleti, 2 nastavenia intenzity SC5278/13 Nájsť podobné výrobky

Jemné a účinné čistenie pleti so sklonom k nedokonalostiam

Zbavuje pleť nadb. mazu účinnejšie ako ručné čistenie

 • Tenké, dlhé štetiny dosiahnu do pórov lepšie ako pri čistení rukami

  Tenké, dlhé štetiny dosiahnu do pórov lepšie ako pri čistení rukami

  Kefka VisaPure proti nedokonalostiam pleti obsahuje tenké a dlhé štetiny, ktoré dosiahnu do pórov lepšie, čím znižujú mastnotu a odstraňujú odumreté kožné bunky, ktoré môžu upchávať póry.

 • Dostatočne jemná pre pleť so sklonom k tvorbe akné

  Dostatočne jemná pre pleť so sklonom k tvorbe akné

  Do procesu vývoja kefky proti nedokonalostiam pleti bolo zapojených niekoľko lekárov a dermatológov, aby sa zaistilo zameranie na potreby pleti so sklonom k tvorbe akné.

 • Nastavenie jemného čistenia a hĺbkového čistenia

  Nastavenie jemného čistenia a hĺbkového čistenia

  Zariadenie Philips VisaPure Essential poskytuje 2 rôzne nastavenia rýchlosti: prvá rýchlosť – „Jemné čistenie“, na jemné vyčistenie. Druhá rýchlosť – „Hĺbkové čistenie“, na komfortné a intenzívnejšie čistenie.

 • 1-minútový program (časovač) pre celú tvár

  1-minútový program (časovač) pre celú tvár

  Tvár možno rozdeliť na tri zóny: T-zóna, ľavé a pravé líce. Každých 20 sekúnd vás zariadenie VisaPure Essential krátkym prerušením čistenia upozorní, že je potrebné prejsť na inú oblasť tváre. Celý program trvá 1 minútu, po ktorej sa zariadenie Philips VisaPure Essential automaticky vypne, aby predišlo nadmernému ošetreniu pokožky.

 • Philips VisaPure sa dodáva s paletou doplnkových kefiek

  Philips VisaPure sa dodáva s paletou doplnkových kefiek

  Súčasťou balenia proti nedokonalostiam pleti Philips VisaPure sú 2 nástavce kefky proti nedokonalostiam pleti. Normálny kefkový nástavec, kefkový nástavec pre citlivú a veľmi citlivú pokožku, pílingový kefkový nástavec a kefkový nástavec na hĺbkové čistenie pórov sú dostupné samostatne.

 • Zariadenie Philips VisaPure Essential môžete používať aj v sprche

  Zariadenie Philips VisaPure Essential môžete používať aj v sprche

  Zariadenie Philips VisaPure Essential je vodotesné a ľahko použiteľné v sprche.

 • 30 minút bezšnúrového používania, 6 hodín nabíjania

  30 minút bezšnúrového používania, 6 hodín nabíjania

  Zariadenie Philips VisaPure Essential má pri úplnom nabití energiu na 30 bezšnúrových použití, čo zodpovedá použitiu dvakrát denne po dobu 15 dní.

 • Nylonové štetiny absorbujú málo vody

  Pri vyvíjaní kefky proti nedokonalostiam pleti sme chceli obmedziť vystavenie zlým baktériám. Spolupracovali sme s najznámejšími dermatológmi a expertmi na baktérie a vyvinuli sme kefku, ktorá absorbuje veľmi málo vody, čo znamená, že rýchlo schne, a teda zabraňuje rozmnožovaniu baktérií.

 • Po vložení do stojana sa zariadenie Philips VisaPure Essential nabíja

  Stojan elegantne dopĺňa nádherný dizajn zariadenia Philips VisaPure Essential. Slúži na odloženie kefky, ktorá tak zaberá menej miesta a umožňuje, aby sa prirodzene vysušila vzduchom. Po pripojení stojan úplne nabije zariadenie Philips VisaPure Essential za 6 hodín.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať