VisaPure

Náhradná hlavica na normálnu pleť

  VisaPure

  Náhradná hlavica na normálnu pleť

  Kefkový nástavec pre normálnu pokožku

  Normálny kefkový nástavec je ideálny pre normálnu, mastnú a zmiešanú pokožku. Kefka obsahuje 17 000 jemných štetín s jedinečnou technológiou, ktorá odstraňuje10-násobne viac nečistôt a odumretých kožných buniek než ručné čistenie, no zároveň je rovnako jemná. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradná hlavica na normálnu pleť

Pre normálnu až mastnú pokožku, Na každodenné používanie, Vymeňte každé 3 mesiace, Jednoduchá výmena SC5990/10 Nájsť podobné výrobky

Kompatibilné výrobky

Kefkový nástavec pre normálnu pokožku

Pre čistú a jemnú pokožku

 • Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Čistenie so zariadením VisaPure znamená odstránenie väčšieho množstva zvyškov mejkapu a odumretých kožných buniek. Vďaka efektu hĺbkového čistenia sa budú vaše obľúbené produkty starostlivosti o pokožku, ako krémy, séra a esencie, lepšie absorbovať do pokožky.

 • Kefka pre normálnu, zmiešanú a mastnú pokožku

  10x účinnejšie ako ručné čistenie. Odstraňuje viac zvyškov mejkapu, odumreté bunky a nečistoty, ktoré by mohli upchať póry a spôsobiť vznik čiernych bodiek. Zvyšuje absorpciu prípravkov, ako sú krémy a séra.

 • Jedinečná kompozícia kefkových štetín na čistenie tváre

  Všetky kefky VisaPure disponujú jedinečnou technológiou štetín 5 v 1. Každá štetina bola dvakrát upravená a zamatovo jemné konce zabezpečujú hladké ošetrenie pleti. Štetiny VisaPure sú výnimočne dlhé na dosiahnutie dokonalej starostlivosti o pokožku. Na zabezpečenie účinnosti sú štetiny VisaPure 3x menšie ako vaše póry a hustá kefka sa počas jedného ošetrenia dostane k väčšiemu počtu pórov, pričom vám zároveň poskytuje jemný a luxusný zážitok z čistenia. Štetiny sú vyrobené zo špeciálneho vodeodolného materiálu.

 • Kefkový nástavec s jednoduchým zacvakávaním

  Ľahko sa nasadí a je určený na používanie so všetkými modelmi Philips VisaPure.

 • Vymeňte každé 3 mesiace

  Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete kefku meniť každé 3 mesiace. Pri výmene kefku jednoducho vytiahnite zo zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať