VisaPure

  Náhradná hlavica pre citlivú pleť

  Kefkový nástavec pre citlivú pokožku

  Kefkový nástavec na citlivé čistenie zaisťuje mimoriadne jemné čistenie vďaka špeciálne vyvinutým tenším štetinám s jedinečnou technológiou zabezpečujúcou hladký kĺzavý pohyb bez podráždenia. Kefka obsahuje 32 000 hodvábne jemných štetín na jemnejšie čistenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradná hlavica pre citlivú pleť

Pre normálnu až citlivú pokožku, Na každodenné používanie, Vymeňte každé 3 mesiace, Jednoduchá výmena SC5991/10 Nájsť podobné výrobky

Kompatibilné výrobky

Kefkový nástavec pre citlivú pokožku

Pre čistú a jemnú pokožku

 • Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Zlepšuje absorpciu vašich obľúbených produktov starostlivosti o pokožku

  Čistenie so zariadením VisaPure znamená odstránenie väčšieho množstva zvyškov mejkapu a odumretých kožných buniek. Vďaka efektu hĺbkového čistenia sa budú vaše obľúbené produkty starostlivosti o pokožku, ako krémy, séra a esencie, lepšie absorbovať do pokožky.

 • Jemná kefka pre normálnu a citlivú pokožku

  Umývanie citlivej pokožky kefkou je také jemné, akoby ste sa umývali rukami. Zamatovo jemné štetiny s jedinečným dizajnom nezanechajú na pleti šmuhy a nevysušia ju. Špeciálne navrhnuté štetiny sú tenšie a jemnejšie ako na normálnom kefkovom nástavci, aby sa dosiahlo ešte mäkšie a jemnejšie čistenie zvlášť pre citlivú pokožku.

 • Jedinečná kompozícia kefkových štetín na čistenie tváre

  Všetky kefky VisaPure disponujú jedinečnou technológiou štetín 5 v 1. Každá štetina bola dvakrát upravená a zamatovo jemné konce zabezpečujú hladké ošetrenie pleti. Štetiny VisaPure sú výnimočne dlhé na dosiahnutie dokonalej starostlivosti o pokožku. Na zabezpečenie účinnosti sú štetiny VisaPure 3x menšie ako vaše póry a hustá kefka sa počas jedného ošetrenia dostane k väčšiemu počtu pórov, pričom vám zároveň poskytuje jemný a luxusný zážitok z čistenia. Štetiny sú vyrobené zo špeciálneho vodeodolného materiálu.

 • Kefkový nástavec s jednoduchým zacvakávaním

  Ľahko sa nasadí a je určený na používanie so všetkými modelmi Philips VisaPure.

 • Vymeňte každé 3 mesiace

  Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete kefku meniť každé 3 mesiace. Pri výmene kefku jednoducho vytiahnite zo zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať