Avent

Philips Avent

Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Philips Avent

  Parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Ultra rýchly a pohodlný

  Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktnému dizajnu je parný sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips Avent ideálny na použitie doma aj mimo domu. Obsah zostane sterilný až 24 hodín, ak sa neotvorí veko.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ultra rýchly a pohodlný

Sterilizuje 6 fliaš za 2 minúty*

 • Bočné úchytky bezpečne uzavrú veko

  Bočné úchytky bezpečne uzavrú veko

  Mikrovlnný sterilizátor má pre vyššiu bezpečnosť po bokoch svorky. Tieto svorky bezpečne uzavrú veko, aby nemohla unikať horúca voda, keď vyberiete sterilizátor z mikrovlnnej rúry. Bočné úchytky slúžia tiež ako pomôcka na bezpečnú manipuláciu so sterilizátorom.

 • Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

  Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

  Obsah zostáva sterilný až 24 hodín, pokiaľ neotvoríte vrchnák

 • Pohodlný na cestovanie. Vhodný do väčšiny mikrovlnných rúr.

  Pohodlný na cestovanie. Vhodný do väčšiny mikrovlnných rúr.

  Mikrovlnný sterilizátor Philips Avent bol navrhnutý tak, aby sa dal používať s väčšinou mikrovlnných rúr na trhu. Vďaka svojim malým rozmerom je vhodný na cestovanie a zabezpečí, že budete mať vždy k dispozícii sterilnú fľašku – na krátkom výlete s nocľahom, aj na dlhšej dovolenke v zahraničí. Rovnako je ideálny ako dodatočný sterilizátor do domu starých rodičov. Rozmery: 166 mm (V), 280 mm (Š), 280 mm (D).

 • Kapacita šesť fliaš Philips Avent

  Kapacita šesť fliaš Philips Avent

  Napriek svojim malým rozmerom je to jediný mikrovlnný sterilizátor, ktorý poskytuje kapacitu až na 6 fliaš Philips Avent. Zatiaľ čo väčšina mikrovlnných sterilizátorov má kapacitu len 4 fľaše, mikrovlnný sterilizátor Philips Avent vám umožní na jeden raz sterilizovať celodennú zásobu fliaš. Je vhodný aj na sterilizáciu odsávačiek materského mlieka.

 • Stačí naliať vodu, naplniť a vložiť do mikrovlnnej rúry.

  Stačí naliať vodu, naplniť a vložiť do mikrovlnnej rúry.

  Stačí naliať vodu, naplniť a vložiť do mikrovlnnej rúry iba na 2 minúty. Presná dĺžka cyklu závisí od výkonu mikrovlnnej rúry: 2 minúty pri 1100 – 1850 W, 4 minúty pri 850 – 1000 W, 6 minút pri 500 – 850 W.

 • Zvýšená ochrana prirodzenou sterilizáciou parou

  Sterilizácia poskytuje ochranu dieťaťa pred zvlášť škodlivými mliečnymi baktériami, kým jeho imunitný systém nie je dostatočne odolný. Sterilizátor Philips Avent využíva nemocničnú metódu sterilizácie parou, ktorá je rýchla, jednoduchá, účinná a bez použitia chemikálií.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať