Avent

  Philips Avent

  Detská fľaša Classic+

  Klinicky overené potlačenie koliky a nepohodlia*

  Náš spoľahlivý rad Classic bol vylepšený tak, aby zabezpečil ešte príjemnejšie kŕmenie. Klinicky overený systém potláčajúci koliku je teraz integrovaný do cumlíka, čo umožňuje výnimočne jednoduché čistenie a zostavenie fľaše. Zobraziť všetky výhody

 • Klinicky overené potlačenie koliky a nepohodlia*

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Avent Detská fľaša Classic+

1 fľaša, 125 ml/4 oz, Cumlík s prietokom pre novorodenca, 0 m+ SCF560/17 Nájsť podobné výrobky

Klinicky overené potlačenie koliky a nepohodlia*

Ľahké čistenie zaručí dokonalú hygienu

 • Systém potláčajúci koliku s preukázaným účinkom*

  Na rozdiel od iných fliaš je klinicky overený systém potláčajúci koliku teraz integrovaný do cumlíka, čo umožňuje jednoduchšie správne zostavenie fľaše. Počas kŕmenia dieťaťa sa jedinečný ventil na cumlíku otvára a tým umožňuje prenikanie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa.

 • Menej nespokojného kriku, najmä v noci

  Spánok a výživa sú pre zdravie a šťastie vášho dieťaťa kľúčové. Náhodný klinický test s cieľom zistiť vplyv tvaru detskej fľaše na „správanie dieťaťa“ preukázal, že detská fľaša Philips Avent Classic výrazne potláča nespokojný krik o približne 28 minút denne v porovnaní s porovnávacou fľašou (46 min. oproti 74 min., p = 0,05). To platí najmä v noci.*

 • Bez pretekania, pre príjemné kŕmenie

  Nová fľaša Classic+ je navrhnutá tak, aby počas kŕmenia nedochádzalo k pretekaniu, vďaka čomu budú tieto chvíle plné pohody.

 • Široké hrdlo a minimum častí sú zárukou jednoduchého čistenia

  Vďaka len 4 častiam, širokému hrdlu fľaše a zaobleným rohom vyčistíte našu fľašu jednoducho, rýchlo a dôkladne. Môžete mať istotu, že fľaša bude už za pár sekúnd skutočne čistá.

 • Minimum dielov pre rýchle a jednoduché zostavenie

  Nová fľaša Classic+ má len 4 diely, takže sa rýchlo a jednoducho zostavuje.

 • Ergonomický dizajn na jednoduché držanie

  Vďaka jedinečnému tvaru sa táto dojčenská fľaša ľahko chytá a drží v ľubovoľnom smere, aj malými detskými rúčkami. Vďaka tomu poskytuje maximálne pohodlie.

 • Bez BPA

  V súlade so smernicou EÚ (2011/8/EÚ) je dojčenská fľaša Philips Avent Classic+ vyrobená z materiálu, ktorý neobsahuje BPA* (polypropylén).

 • Kompatibilný so sortimentom Philips Avent

  Fľaša Philips Avent Classic+ je kompatibilná s väčšinou produktov zo sortimentu Philips Avent. Fľašu Classic+ odporúčame používať len s cumlíkmi Classic+.

 • K dispozícii sú rôzne prietoky cumlíkov

  Sortiment produktov Philips Avent Classic ponúka rôzne úrovne prietoku prispôsobené potrebám rastúceho dieťatka. Upozorňujeme, že označenia veku sú len orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Všetky cumlíky sú dostupné v baleniach po dvoch kusoch: pre novorodencov, pomalý, stredný, rýchly a variabilný prietok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • U 2-týždňových bábätiek, ktoré boli kŕmené fľašou Philips Avent, sa preukázal nižší výskyt koliky ako u bábätiek kŕmených bežnou fľašou. U 2-týždňových bábätiek, ktoré boli kŕmené fľašou Philips Avent, sa preukázal nižší výskyt nespokojného kriku ako u bábätiek kŕmených inou fľašou od popredného výrobcu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať