Avent

  Avent

  Varič zdravej detskej stravy 2 v 1

  Jednoducho pripravené výživné jedlá pre deti

  Pomocou zariadenia na prípravu zdravého jedla pre deti Philips Avent 2 v 1 ľahko pripravíte výživné domáce jedlo. Najskôr pripravte v pare ovocie, zeleninu, ryby alebo mäso a potom jednoducho zdvihnite a preklopte nádobu a môžete mixovať – bez toho, aby ste museli jedlo prekladať! Zobraziť všetky výhody

 • Jednoducho pripravené výživné jedlá pre deti

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Avent Varič zdravej detskej stravy 2 v 1

Zdravá príprava v pare, Priprav v pare a mixuj v jedinej nádobe, Rady a recepty pri zmene na tuhú stravu SCF870/22 Nájsť podobné výrobky

Jednoducho pripravené výživné jedlá pre deti

 • Jedinečný spôsob prípravy v pare pre zdravé varenie

  Jedinečný spôsob prípravy v pare pre zdravé varenie

  Príprava v pare predstavuje zdravý spôsob varenia. Naša jedinečná technológia necháva paru cirkulovať od spodnej časti smerom hore, vďaka čomu sa všetky prísady rovnomerne uvaria bez vriacej vody. Živiny, textúra a šťava sa zachovajú a potraviny sú pripravené na mixovanie.

 • Na prípravu v pare a mixovanie potrebujete len jeden praktický pohár

  Na prípravu v pare a mixovanie potrebujete len jeden praktický pohár

  V jedinom pohári máte všetko, čo potrebujete na prípravu výživnej detskej stravy. Po uvarení prísad v pare stačí zdvihnúť pohár, obrátiť ho, zaistiť na mieste a rozmixovať stravu na želanú konzistenciu.

 • Od pyré až po tuhé kúsky – pre každú fázu tohto prechodu

  Od pyré až po tuhé kúsky – pre každú fázu tohto prechodu

  Od mimoriadne na jemno rozmixovaného ovocia a zeleniny až po kombináciu prísad ako mäso, ryby a strukoviny a napokon aj hrudkovitejšie jedlá. Náš varič zdravej detskej stravy 2 v 1 pomáha pripravovať pestrú stravu v každej fáze procesu prechodu na tuhú stravu a kŕmenia.

 • 12 receptov vhodných pre konkrétny vek, ktoré podporujú prechod na tuhú stravu

  12 receptov vhodných pre konkrétny vek, ktoré podporujú prechod na tuhú stravu

  V spolupráci so špecialistom na výživu detí a detským psychológom sme pre vás pripravili 12 receptov vhodných pre konkrétny vek a poradenstvo pre prechod na tuhú stravu, aby vaše dieťa malo zdravý štart do života a získalo správne stravovacie návyky na celý život.

 • Objavte zdravé recepty, zábavné videá, tipy a triky

  Objavte zdravé recepty, zábavné videá, tipy a triky

  Stiahnite si aplikáciu s radami pre obdobie prechodu vášho dieťatka z mlieka na tuhú stravu. Nájdete tu výživné a jednoduché recepty, ktoré sa menia spolu s rastom vášho dieťaťa. Prečítajte si podrobné pokyny na varenie, sledujte zábavné a poučné videá a pozrite si množstvo užitočných tipov a trikov, vďaka ktorým bude prechod na tuhú stravu čo najhladší.

 • Jednoduché dolievanie vody, intuitívne nastavenia a málo častí, ktoré je potrebné čistiť

  Jednoduché dolievanie vody, intuitívne nastavenia a málo častí, ktoré je potrebné čistiť

  Pri navrhovaní nášho variča zdravej detskej stravy 2 v 1 sme dbali na jednoduchosť a praktickú použiteľnosť. Nastavenia sú intuitívne, dolievanie vody je jednoduché a varič pozostáva len z niekoľkých častí, takže sa dá jednoducho čistiť a uskladniť.

 • Vďaka svojim rozmerom zaberá v kuchyni minimum miesta

  Vďaka svojim rozmerom zaberá v kuchyni minimum miesta

  Tento varič detskej stravy vám v kuchyni zaberie len veľmi málo miesta, keď ho položíte na kuchynskú linku alebo odložíte do kredenca.

 • Upozornenie pípnutím

  Nie je potrebné striehnuť. Keď je jedlo dokonale uvarené, ozve sa nezameniteľné pípnutie. Potom stačí prevrátiť pohár, rozmixovať pokrm a použiť ho na kŕmenie alebo ho odložiť na neskoršie použitie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať