Počítačové periférne zariadenia pre hry

  Pozerajte, počúvajte a cíťte hru

  Objavte nový spôsob, ako vychutnávať úplnú moc hier pre PC. Periférne herné zariadenia Philips amBX pre PC prenesú hru až za hranice obrazovky. Svetlo, zvuk, vzduch a vibrácie sa synchronizujú s hrou a doslova ju vtiahnu do miestnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

amBX Počítačové periférne zariadenia pre hry

Prémiová súprava SGC5103BD/12 Nájsť podobné výrobky

Pozerajte, počúvajte a cíťte hru

s hernými periférnymi zariadeniami Philips amBX pre PC

 • Niekoľko RGB diód LED poskytuje viac ako 16 miliónov farieb

  Systém synchronizovaného osvetlenia pomocou 16 miliónov farieb zintenzívni zážitok z hry a vyplní zorné pole hráča koordinovaným osvetlením. Obrazovka už viac nebude bariérou medzi hráčmi a akciou.

 • Viacsmerový zvuk s hudobným výkonom 160 W

  Viacsmerový zvuk pre vyšší realizmus vytváraný pomocou výkonného zvukového systému 2.1 s hlbokými, bohatými basmi a čistými výškami.

 • Ventilátory s premenlivou rýchlosťou až 5000 ot./min. a vibračná podložka

  Keď hráči hrajú s vibračnou podložkou na zápästie aktivovanou z hry, pocítia každý úder, kop alebo výstrel. Rýchlosť a pohyb realisticky simulujú dva stolové ventilátory. V kombinácii so svetelnými a zvukovými efektmi to vytvára neuveriteľne intenzívny zážitok z hry.

 • Svetelné efekty s existujúcimi hrami

  Svetelné efekty amBX pre väčšinu PC hier.

 • Svetelná show s digitálnou hudbou

  amBX je nielen o hrách. Či už máte chuť na párty alebo na relax, tento systém zareaguje na hudbu a zaplaví miestnosť ohromujúcou koordinovanou svetelnou show. Prípadne môžu používatelia zmeniť náladu ľubovolnej miestnosti pomocou jednej farby alebo série svetelných efektov. Alebo si nastaviť vlastnú svetelnú sekvenciu pomocou ovládacích prvkov rýchlosti, farby a intenzity v interaktívnom softvéri s jednoduchou obsluhou.

 • Osvetlenie podľa vašej nálady

  Ukážte odvahu a vytvorte si vlastné svetelné kreácie s paletou viac ako 16 miliónov farieb. Vytvorte jedinečné svetelné návrhy, ktoré budú vyhovovať vašej nálade alebo zábave. Skombinujte váš svetelný výber s hudbou a vytvorte vlastnú svetelnú show v súkromní svojho domova.

 • Zvukový systém 2.1

  Zvukový systém 2.1 s úrovňou zvýraznenia basov.

 • Rozhranie plug-and-play USB

  Správca konfigurácie s jednoduchým používaním umožňuje bezstresové nastavenie. Stačí označiť, kde ste umiestnili zariadenia v miestnosti a správca konfigurácie nastaví ideálnu úroveň pre každé z nich.

 • Predvoľby a rozšírené ovládacie prvky

  Svetlo, zvuk, ventilátory a vibračná podložka amBX, to všetko sa ľahko ovláda jednoduchým ovládacím prvkom. Ponúka dokonca sériu prednastavených možností. Tí odvážnejší si môžu prispôsobiť nastavenia a vytvoriť systém šitý na mieru. Vylaďte a vyvážte zvuk a svetlo podľa svojich konkrétnych potrieb a vytvorte tak optimálny zážitok pre akúkoľvek miestnosť.

 • Obsahuje hry

  Herné tituly s podporou amBX pripravené na hranie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať