Bluetooth

  Náhlavná súprava Bluetooth

  Štýl pre rozprávanie - Bluetooth a bez použitia rúk

  Počas rozprávania osloboďte ruky a uši! Diskrétne a pohodlne si vychutnajte komunikáciu cez Bluetooth. S nastaviteľným a odnímateľným pásikom na krk si môžete vybrať medzi štýlom nosenia na spone a na krku.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Štýl pre rozprávanie - Bluetooth a bez použitia rúk

Remienok na krk alebo spona

 • 3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  3 zameniteľné náušníky pre optimálnu priľnavosť do každého ucha

  Vďaka výberu 3 zameniteľných náušníkov od malej až po veľkú veľkosť existuje pár, ktorý vynikajúco zapadne do vášho ucha.

 • Bezdrôtová správa hovoru

  Spravujte hovor bez použitia vášho mobilného telefónu. Zahŕňa prijatie hovoru, odmietnutie, hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie. Hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie musí podporovať váš mobilný telefón.

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Flexibilná možnosť nosenia: remienok na krku alebo pricvaknutie

  Vy si vyberiete, či produkt pricvaknete na oblečenie alebo ho budete nosiť okolo krku. Obidva štýly sa navrhli pre diskrétnosť, štýl a komfort. Prispôsobte štýl nosenia podľa vašich preferencií a podľa situácie pri používaní.

 • Bezdrôtové rozprávanie bez použitia rúk s podporou Bluetooth

  Používanie vášho mobilného telefónu bez náhlavnej súpravy môže byť nepohodlné a nebezpečné. V mnohých krajinách je jeho používanie počas jazdy zakázané. Káblom pripojené súpravy handsfree pridávajú nepríjemnosti s káblom. Náhlavná súprava Bluetooth nahradzuje kábel za bezdrôtové spojenie Bluetooth na krátku vzdialenosť, takže vaše ruky sú voľné a vaša voľnosť pohybu nie je spútaná káblom.Pretože vysielaná energia v blízkosti vašej hlavy je podstatne nižšia ako vyžarovanie z vášho mobilného telefónu, Bluetooth tiež znižuje možné riziká spojené s vyžarovaním z mobilných telefónov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať