Náhlavná súprava Bluetooth

  Náhlavná súprava Bluetooth

  Krištáľovo čistý hlas vďaka 2 mikrofónom s potláčaním hluku

  Hovory a hudba s funkciou hlasového upozornenia, hlasovými príkazmi a podporou viacerých zariadení Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhlavná súprava Bluetooth

Do uší, Čierna SHB1700/10 Nájsť podobné výrobky

Krištáľovo čistý hlas vďaka 2 mikrofónom s potláčaním hluku

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Bezdrôtová správa hovoru

  Spravujte hovor bez použitia vášho mobilného telefónu. Zahŕňa prijatie hovoru, odmietnutie, hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie. Hlasové vytáčanie a spätné vytáčanie musí podporovať váš mobilný telefón.

 • Stereofónne Bluetooth® (kompatibilné s A2DP)

  Toto zariadenie značky Philips plne podporuje stereofónne Bluetooth (A2DP). Súlad s A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umožňuje tejto náhlavnej súprave prijímať stereofónnu hudbu z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth, ktoré je kompatibilné s A2DP. Preto môžete používať túto náhlavnú súpravu s akýmkoľvek kompatibilným mobilným telefónom, PC adaptérom Bluetooth, prehrávačom MP3 atď., ktorý podporuje A2DP.

 • Zreteľné hovory bez ozveny

  Vychutnávajte si zreteľné hovory bez ozveny vďaka vysoko citlivému mikrofónu a vyspelému akustickému dizajnu tejto slúchadlovej súpravy.

 • Ergonomický háčik na ucho

  Veľkosť ergonomického háčika na ucho sa dá prispôsobiť rôznymi krokmi, aby vyhovoval vášmu uchu, čím sa nie len zvýši komfort, ale tiež sa zaistí bezpečné upevnenie. Okrem toho sa dá háčik na ucho prispôsobiť, aby bol vhodný pre nosenie na ľavom a aj pravom uchu.

 • Bezdrôtové rozprávanie bez použitia rúk s podporou Bluetooth

  Používanie vášho mobilného telefónu bez náhlavnej súpravy môže byť nepohodlné a nebezpečné. V mnohých krajinách je jeho používanie počas jazdy zakázané. Káblom pripojené súpravy handsfree pridávajú nepríjemnosti s káblom. Náhlavná súprava Bluetooth nahradzuje kábel za bezdrôtové spojenie Bluetooth na krátku vzdialenosť, takže vaše ruky sú voľné a vaša voľnosť pohybu nie je spútaná káblom.Pretože vysielaná energia v blízkosti vašej hlavy je podstatne nižšia ako vyžarovanie z vášho mobilného telefónu, Bluetooth tiež znižuje možné riziká spojené s vyžarovaním z mobilných telefónov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať