Bluetooth

  Kombinované príslušenstvo k notebooku

  Bezdrôtová hudba a internetové volania

  Vychutnajte si hudbu a video na PC a telefonovanie typu VoIP bezdrôtovo v digitálnej stereo kvalite na 32 mm neodýmiových reproduktoroch. Nastaviteľný pásik na krk OptiFit poskytuje optimálne pohodlie pri nosení. Zvýšte vybavenosť svojho PC pomocou pribaleného USB adaptéra Bluetooth.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kombinované príslušenstvo k notebooku

Bezdrôtová hudba a internetové volania

Pre hudbu z PC a VoIP

 • Obsahuje USB Bluetooth adaptér pre hudbu aj hlas

  Priložený USB Bluetooth adaptér pridá bezdrôtovú technológiu Bluetooth do vášho PC alebo notebooku. Pomocou nej môžete počúvať hudbu z PC alebo vykonávať bezdrôtové hovory VoIP. Tento adaptér sa dodáva s predinštalovaným potrebným softvérom, takže nemusíte do vášho PC inštalovať žiadny program.

 • Vylepšená hudba FullSound

  Hudba musí mať srdce aj dušu! Počas nahrávania a kompresie digitálnej hudby sa strácajú detaily a dynamika živej hudby. FullSound je inteligentný algoritmus, ktorý pracuje vo výkonnom čipe vo vnútri slúchadiel. Zlepšuje kvalitu digitálnych zvukových súborov a obnovuje pôvodnú dynamiku, stereofónne efekty, basy a výšky hudby, aby sa odhalili predtým nepočuteľné detaily. Algoritmus FullSound je štandardne zapnutý a možno ho vypnúť a zapnúť.

 • Technológia EverClear pre zreteľné telefónne hovory

  Telefónne hovory často prebiehajú v hlučnom prostredí, čo môže ovplyvniť zrozumiteľnosť konverzácie. Technológia EverClear v týchto slúchadlách digitálne filtruje hluk, čím zabezpečuje príjem a vysielanie zreteľného hlasového signálu – pre krištáľovo čisté hovory. Táto technológia tiež rozpozná, že vstupujete do hlučného prostredia, a prispôsobí tomu hlasitosť slúchadiel.

 • Stereofónne Bluetooth® (kompatibilné s A2DP)

  Toto zariadenie značky Philips plne podporuje stereofónne Bluetooth (A2DP). Súlad s A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umožňuje tejto náhlavnej súprave prijímať stereofónnu hudbu z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth, ktoré je kompatibilné s A2DP. Preto môžete používať túto náhlavnú súpravu s akýmkoľvek kompatibilným mobilným telefónom, PC adaptérom Bluetooth, prehrávačom MP3 atď., ktorý podporuje A2DP.

 • Kompatibilné s Bluetooth HSP/HFP - univerzálna

  Bluetooth je technológia, ktorá nahrádza káble a predstavuje globálny štandard, takže Bluetooth zariadenia rôznych výrobcov môžu navzájom spolupracovať pomocou zdieľaných profilov Bluetooth. HSP (Profil ručnej stanice) a HFP (Profil bez potreby použitia rúk) sú profily, ktoré sú potrebné na typickú prevádzku náhlavnej súpravy Bluetooth. Ak je váš mobilný telefón kompatibilný s HSP alebo HFP (čo je prakticky každý telefón s podporou Bluetooth), tak táto náhlavná súprava s ním bude fungovať.Slovné označenie a logo Bluetooth sú majetkom spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou Koninklijke Philips Electronics N.V. je vykonávané na základe licencie.

 • Šnúrka na krk OptiFit

  Pomocou šnúrky na krk OptiFit môžete jednoducho nastaviť náhlavnú súpravu, zatiaľ čo ju nosíte, aby ste zaistili komfortné a prispôsobené nasadenie. Obsahuje flexibilné zavesenie a nastaviteľné jemné vankúšiky do uší a umiestňuje reproduktory do optimálneho uhla voči uchu na dosiahnutie maximálneho zvukového výkonu.

 • SwitchStream – nikdy nezmeškajte melódiu, nikdy nezmeškajte hovor.

  Pomocou SwitchStream budete počuť zvonenie v bezdrôtových slúchadlách značky Philips, keď prijímate hovor vo svojom telefóne s podporou Bluetooth. Potom môžete prijať hovor pomocou slúchadlovej súpravy a po skončení hovoru sa vrátiť späť k svojej hudbe. Nikdy nezmeškajte zvonenie, nikdy nezmeškajte hovor.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať