Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Stereofónne slúchadlá Bluetooth

  Čistý zvuk s káblom i bez neho

  Špičkové 40 mm neodýmiové budiče a technológia digitálneho vylepšenia zvuku slúchadiel SHB9100 zabezpečia bezkonkurenčnú čistotu zvuku a bohaté basy. Luxusné náušníky FloatingCushions s nastavením vo viacerých smeroch ešte viac spríjemnia pôžitok z počúvania pomocou kábla alebo bezdrôtovo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Stereofónne slúchadlá Bluetooth

Na uši, Červená SHB9100RD/00 Nájsť podobné výrobky

Čistý zvuk s káblom i bez neho

S luxusnými vankúšikmi FloatingCushions

 • Digitálne vylepšenie odhalí skryté tóny a detaily

  Digitálne vylepšenie odhalí skryté tóny a detaily

  Digitálne vylepšené kvalitné a mohutné basy z vysokovýkonných budičov.

 • 40 mm neodýmiové budiče vytvoria prirodzenú zvukovú scénu

  40 mm neodýmiové budiče vytvoria prirodzenú zvukovú scénu

  Neodým je kompaktný, no veľmi silný magnetický materiál. Vytvára silné magnetické pole pre lepšiu citlivosť v kmitacej cievke, lepšiu nízkotónovú odozvu a čistý, vyvážený zvuk s vysokou kvalitou. Presne vyladené 40 mm neodýmiové budiče vám umožnia vychutnať si jasný a detailný, no zároveň prirodzený zvuk pre autentický hudobný zážitok.

 • Mimoriadne pohodlné a priliehavé vankúšiky z mäkkej pamäťovej peny

  Mimoriadne pohodlné a priliehavé vankúšiky z mäkkej pamäťovej peny

  Vaše slúchadlá Philips obsahujú pohodlné vankúšiky z mäkkej koženky zakrývajúce uši, ktoré obopínajú obrysy uší tak príjemne, že o chvíľu zabudnete, že ich máte nasadené! Sú ideálne pre akúkoľvek veľkosť a tvar hlavy a vďaka efektívnej izolácii hluku zabudnete na okolitý svet a na dlhé hodiny sa úplne ponoríte do svojej hudby.

 • Dizajn FloatingCushions umožňuje automatické prispôsobenie náušníkov

  Dizajn FloatingCushions umožňuje automatické prispôsobenie náušníkov

  Inovačný a prémiový dizajn FloatingCushions bez závesov v tvare C umožňuje neuveriteľne rýchle automatické nastavenie slúchadiel vo všetkých smeroch tak, aby sa úplne prispôsobili obrysom vašej hlavy. Výsledkom je ľahko používateľný praktický systém, ktorý zaistí optimálnu stabilitu rovnomerným rozložením tlaku na hlavu a uši.

 • Praktické bezdrôtové ovládanie hudby a hovorov cez Bluetooth

  Praktické bezdrôtové ovládanie hudby a hovorov cez Bluetooth

  Ak hľadáte nekonečnú zábavu pri počúvaní hudby a bezproblémové prepínanie medzi hudbou a hovormi, technológii Bluetooth sa nič nevyrovná! Stačí spárovať slúchadlovú súpravu Philips so smartfónom alebo tabletom s technológiou Bluetooth a môžete počúvať svoje obľúbené hity. Na zníženie hlasitosti alebo pozastavenie skladby kvôli hovorom potom stačí poklepať na intuitívne ovládacie prvky na niektorom slúchadle.

 • Bluetooth alebo kábel – vychutnajte si hudbu po svojom!

  Naše nové slúchadlá s technológiou Bluetooth vám okrem bezdrôtového počúvania umožňujú prehrávať hudbu aj pomocou 3,5 mm konektora, čím prinášajú to najlepšie z oboch svetov! Jednoducho spárujte slúchadlá s akýmkoľvek zariadením s podporou technológie Bluetooth a vychutnajte si krištáľovo čistý prenos hudby priamo do vašich uší. Alebo môžete pripojiť kábel do 3,5 mm konektora a užívať si rovnako podmanivý hudobný zážitok – výber je len na vás!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať