Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Bohaté basy

  Predný akustický prieduch poskytuje hlboké basy a spolu s uhlovým akustickým dizajnom prinášajú zdokonalený zvukový zážitok. Výnimočne jemná šnúrka na krk je zároveň ideálna na prenášanie všetkých kompaktných zvukových prehrávačov.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohaté basy

Štýl s remienkom na krk pre maximálne pohodlie

 • 15 mm reproduktor optimalizuje pohodlie nosenia

  15 mm reproduktor optimalizuje pohodlie nosenia

  15 mm reproduktor je dostatočne malý na dokonalé prispôsobenie a dostatočne veľký na poskytovanie ostrého, neskresleného zvuku. Ideálna veľkosť zaručuje zážitok z počúvania.

 • Uhlová akustická rúrka vedie smerový a precízny zvuk

  Uhlová akustická rúrka je skonštruovaná podľa zakrivenia zvukovodu ľudského ucha, takže zvukové vlny z reproduktora sú vedené presne k ušnému bubienku s tým najvyšším rozlíšením

 • Vank. do uší zvyšujú pohodlie pri nosení a vylepšujú basy

  Špeciálny tvar a luxusné materiály použité pri vankúšikoch na uši týchto slúchadiel Philips zabezpečujú dokonalé prispôsobenie a maximálne pohodlie. Zabraňujú úniku zvuku a vylepšujú aj výkon basov. Vankúšiky na uši sú tvarované tak, aby sa dokonale prispôsobili oblasti okolo ucha.

 • Spona s jednoduchým otočením a uvoľnením pre rýchle odpojenie prehrávača

  Spona s jednoduchým otočením a uvoľnením zabezpečuje jednoduchý a rýchly spôsob na pripojenie a odpojenie prehrávača MP3 z remienka na krk. Jednoducho otočte sponu a prehrávač MP3 sa uvoľní.

 • Predĺžené náušníky z mäkkej gumy na prívod basov do ušného kanála

  Predĺžené náušníky z mäkkej gumy majú malé predĺženie, ktoré privádza zvuk priamo do ušného kanála. To vám poskytne väčšie potešenie zo zvukového zážitku z lepších a silnejších basov.

 • Akustický prieduch ovláda nízke frekvencie pre hlboké čisté basy

  Akustický prieduch predstavuje malý otvor v slúchadle, ktorý umožňuje prietok vzduchu cez reproduktor, čím ovláda nízke frekvencie a vytvára hlboký a čistý basový zvuk.

 • Šnúrka na krk s rýchlym uvoľnením pre jednoduché odpojenie

  Remienok na krk s rýchlym uvoľnením obsahuje bezpečnostný mechanizmus, ktorý sa automaticky rozpojí, keď prehrávač MP3 silno potiahnete. Takýmto spôsobom tiež jednoducho snímete remienok na krk.

 • Posuvné uzávery pomôžu udržiavať káble na tom správnom mieste

  Posuvné uzávery pomôžu udržiavať káble bezpečne spolu bez zamotávania. Posuvný uzáver v strede dokáže nastaviť veľkosť remienka náhrdelníka pre lepšie a bezpečnejšie uchytenie.

 • Šnúrka z veľmi mäkkého materiálu pre maximálne pohodlie pri nosení

  Remienok z veľmi mäkkého materiálu je vyrobený z trvanlivej bavlny, ktorý pôsobí mäkko na pokožku. Je teda veľmi príjemný na nosenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať