Slúchadlá do uší

  Slúchadlá do uší

  Čistý a detailný zvuk

  Slúchadlá Philips SHE9850 dodávajú špičkový výkon s čistým zvukom. S podporou reproduktora s vysokým rozlíšením, expertného ladenia a nasmerovaného akustického dizajnu poskytujú pozoruhodne jemný, detailný a jasný zvuk s rozšírenými presnými výškami. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá do uší

Rozšírená akustika SHE9850/00 Nájsť podobné výrobky

Čistý a detailný zvuk

Výnimočné pohodlie a izolácia hluku

 • Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky zapadnú pohodlne do uší

  Výnimočne jemné silikónové náušníky týchto slúchadiel Philips v 3 veľkostiach zapadnú pohodlne do uší bez vytvárania tlaku a súčasne blokujú neželaný šum.

 • Jedinečné kovové puzdro ponúka presné vysielanie zvuku.

  Jedinečné kovové puzdro ponúka presné vysielanie zvuku.

  Tieto slúchadlá, ktoré sa nachádzajú v kvalitnom kove, sú tienené pred nepotrebnou vibráciou pre presné vysielanie zvuku, čo má za následok plynulú basovú odozvu a jasné stredné až vysoké rozsahy tónov.

 • Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Trvanlivý systém Flexi-Grip vytvára odolné a pružné spojenie

  Jemný materiál flexibilného uchytenia, v ktorom sa nachádza telo slúchadla, zvyšuje jeho výkon a predlžuje jeho odolnosť. Chráni káblové pripojenie pred poškodením, ktoré by sa v opačnom prípade mohlo vyskytnúť z dôvodu opakovaného prehýbania tela slúchadla spôsobeného častým kontaktom s prstami používateľa pri nasadení a vyberaní.

 • Prevodník s vysokým rozlíšením pre presnú reprodukciu zvuku

  Motor prijímača sa skladá z cievky, kovovej výstuže tvaru u, páru trvalých magnetov ako aj vodiacej tyče a membrány. Elektromagnetické prúdenie mení polaritu výstuže nahor alebo nadol, pohybuje vodiacou tyčou a membránou, aby sa vytváral zvukový výstup. Komponenty prijímača sa jemne doladili, aby vytvárali väčší výstup pri nižších frekvenciách, zatiaľ čo pri vysokých frekvenciách rozširujú výšky. Výsledkom je jemný, detailný a prehľadný zvuk s výškami s rozšírenou presnosťou.

 • Perfektné utesnenie do ucha blokuje mimoriadny šum

  Perfektné utesnenie týchto slúchadiel vás prekvapí výbornou izoláciou hluku.

 • Nasmerovaný akustický dizajn poskytuje vynikajúcu izoláciu hluku

  Nasmerovaný akustický dizajn, ktorý sa odvodil z detailného pochopenia anatómie ľudského zvukovodu, upravuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha pre individuálne tvary zvukovodu. Okrem dodania zvuku priamo do uší tiež vytvára perfektné utesnenie od okolitého hluku, čo umožňuje počúvať hudbu pri nižších úrovniach hlasitosti.

 • Ergonomicky nasmerovaný akustický dizajn zaisťuje prirodzené uchytenie

  Nasmerovaný akustický dizajn, odvodený z detailného pochopenia anatómie zvukovodu ľudského ucha, prispôsobuje uhol trubice reproduktora a slúchadla do ucha individuálnym tvarom zvukovodu. Prirodzene vám zapadne do uší.

 • Penové puzdrá vytvárajú priliehavé utesnenie pre prispôsobené nasadenie

  Tento pár puzdier, ktorý je vyrobený z peny s pomalou obnovou tvaru, je komfortnou alternatívou gumených náušníkov. Tieto penové puzdrá vytvoria priliehavé utesnenie, keď sa pred zasunutím do zvukovodu používateľa stlačia medzi prstami. Po niekoľkosekundovom nasadení slúchadla do ucha sa pena s pomalou obnovou tvaru roztiahne, čím vytvorí bezpečné a pevné nasadenie.

 • Tenké kovové prenosné puzdro s úhľadným riešením pre uskladnenie kábla

  Kompaktné prenosné puzdro, ktoré je vyrobené z vysokokvalitného kovu s luxusným detailom, obsahuje zásobník na kábel poskytujúci jednoduché riešenie pre usporiadané natočenie kábla a uskladnenie slúchadiel. Dokonca obsahuje ukladací priečinok pre penové puzdrá. Vonkajšia strana tvrdého puzdra tiež poskytuje dodatočnú ochranu pre slúchadlá, zatiaľ čo sa nepoužívajú.

 • Symetrické káble sa dodávajú v rovnakej dĺžke, aby sa predišlo zamotaniu

  Tieto slúchadlá majú symetrické káble, aby sa predišlo ich zamotaniu, čím zaisťujú jednoduché počúvanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať