Slúchadlá s mikrofónom

  Vysokopresný zvuk

  Flexibilné moderné slúchadlá CitiScape Frames môžete nosiť rovnako ako svoje obľúbené slnečné okuliare. Nech ste kdekoľvek, ich uzavretý akustický systém a prvotriedne budiče vám vždy poskytnú špičkový zvuk. A keď dopočúvate, stačí ich zložiť a odložiť do elegantného ochranného puzdra. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Slúchadlá s mikrofónom

40 mm budiče/zatvorená zadná strana, Na uši, Mäkké vankúšiky na uši, Kompaktné skladanie SHL5705BKP/00 Nájsť podobné výrobky

Vysokopresný zvuk

S dokonalou izoláciou zvuku a výklopným dizajnom

 • Prémiové 40 mm neodýmiové budiče pre vyvážený a presný zvuk

  Prémiové 40 mm neodýmiové budiče pre vyvážený a presný zvuk

  Ponorte sa do vyváženého, krištáľovo čistého a prirodzene teplého zvuku vďaka jemne vyladeným 40 mm budičom. Na základe bohatých skúseností spoločnosti Philips s vytváraním vynikajúcich zvukových zariadení sú slúchadlá CitiScape dôkladne navrhnuté tak, aby reprodukovali čistý, no detailný a prirodzený zvuk pre skutočne podmanivý hudobný zážitok, ktorý si môžete vychutnať kdekoľvek.

 • Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Prepínajte medzi hudbou a hovormi vďaka vstavanému mikrofónu

  Súčasťou vašich slúchadiel CitiScape je aj vstavaný mikrofón, vďaka ktorému môžete jednoducho prepínať medzi počúvaním hudby a telefónnymi hovormi. Preto je úplne jednoduché zostať v spojení so svojou obľúbenou hudbou, ale aj s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží.

 • Kompaktné sklápanie umožňuje jednoduché prenášanie a uskladnenie

  Kompaktné sklápanie umožňuje jednoduché prenášanie a uskladnenie

  Vaše slúchadlá môžete kompaktne zložiť a jednoducho uložiť alebo prenášať.

 • Inovatívny flexibilný dizajn inšpirovaný štýlovými slnečnými okuliarmi

  Inovatívny flexibilný dizajn inšpirovaný štýlovými slnečnými okuliarmi

  Štýlový dizajn vašich slúchadiel je inšpirovaný kvalitnými trendovými slnečnými okuliarmi. Náušníky sú inovatívne pripojené k hlavovému oblúku pomocou „rámu“, ktorý možno sklopiť a nosiť slúchadla štýlovo a jednoducho. Presne ako vaše obľúbené slnečné okuliare! Dokonca sú k dispozícii vo viacerých elegantných farbách a s rôznymi vzormi, ktoré skrášlia váš štýl a spríjemnia váš deň.

 • Ľahký rám zaručí pohodlie aj pri dlhom počúvaní

  Ľahký rám zaručí pohodlie aj pri dlhom počúvaní

  Slúchadlá CitiScape Frames sú vyrobené z robustných prémiových materiálov, ktoré spájajú náušníky s hlavovým oblúkom. Ľahký kovový kĺb zabezpečuje ohybnosť a súčasne pevnosť, takže môžete slúchadlá nosiť pohodlne a pevne nasadené dlhé hodiny.

 • Mäkké náušníky priliehajúce na uši poskytujú ešte vyšší komfort pri nosení

  Mäkké náušníky priliehajúce na uši poskytujú ešte vyšší komfort pri nosení

  Mäkké náušníky priliehajúce na uši pohodlne obopínajú kontúry vašich uší pre to najlepšie možné nasadenie bez ohľadu na tvar vašej hlavy. Ponorte sa do svojej hudby na tak dlho, ako len chcete – sú také pohodlné, že sa vám môže stať, že na ne úplne zabudnete.

 • Pribalené praktické puzdro na prenášanie

  Pribalené praktické puzdro na prenášanie
 • Uzavretá akustická konštrukcia pre ešte hlbšie basy a lepšiu izoláciu hluku

  Oddajte sa rytmu svojho mesta – ale nie jeho hluku. Vďaka uzavretému akustickému dizajnu slúchadiel na uši budete počuť každý zvukový detail izolovaný od okolitého hluku – takže sa môžete oddať detailnejšej hudbe a silnejším dynamickým basom.

 • Naklonené náušníky dokonale sadnú na všetky typy uší a zabezpečia vynikajúce tesnenie zvuku

  Naklonené náušníky sú dokonale prispôsobené prirodzenému uhlu vášho ucha, čím zabezpečia vynikajúcu zvukovú izoláciu, vďaka ktorej sa môžete skutočne ponoriť do svojej hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Dostupnosť funkcií sa môže líšiť v závislosti od kompatibility daného mobilného telefónu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať