Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Skvelý zvuk

  Vďaka 10 W zvukovému výstupu a dynamickej reprodukcii basov sú tieto reproduktory ideálne na prehrávanie hudby, hier, filmov a videí online na počítači MAC aj PC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.1

Maximálny výkon 20 W SPA1330/12 Nájsť podobné výrobky

Skvelý zvuk

 • Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Jednoducho pripojte svoje zariadenie ku konektoru AUDIO-IN (3,5 mm) na systéme Philips. V prípade počítačov sa väčšinou pripája výstup pre slúchadlá. Po prepojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. Philips jednoducho prináša lepší zvuk.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Výstupný zvukový výkon 10 W

  Bohaté basové vyžarovače s výkonom 10 W umožňujú malým reproduktorom efektívnejšiu reprodukciu basových frekvencií bez potreby ich zväčšenia. Takže získate lepšie basy na menšom priestore!

 • Navrhnuté pre štýl - vyzerá tak dobre ako znie

  Vynikajúci dizajn pridáva charakter do vašej obývačky.

 • Fungujem na MAC aj PC

  nie je k dispozícii

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať