Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Dynamický zvuk

  Sme dokonalí spoločníci pre hudbu, hlas aj hudobné zbierky. Oživíme zvuk z vášho notebooku, PC alebo MP3 prehrávača a určite si zamilujete náš úžasný zvukový výkon, kvalitnejšie zvukové podanie a moderný dizajn.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dynamický zvuk

 • Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Technológia basových portov Sound Purification Duct (SPD) od spoločnosti Philips vytvára hlboké a čisté tóny pôvodného basového zvuku. Vďaka penovému materiálu technológie SPD na vnútornej strane basového otvoru toto špeciálne akustické tlmenie vynájdené spoločnosťou Philips redukuje šumové turbulencie a stabilizuje ladiacu frekvenciu. Technologické aj spotrebiteľské testy spoločnosti Philips dokazujú, že táto technológia vytvára menej zafarbené a čistejšie basové zvuky.

 • Subwoofer s technológiou pásmovej priepusti pre presnú reprodukciu basových tónov

  Subwoofer s technológiou pásmovej priepusti pre presnú reprodukciu basových tónov

  Tento subwoofer s technológiou pásmovej priepusti využíva systém „skrinky v skrinke“, čo znamená, že obsahuje dve objemové komory na vytvorenie väčšej vzduchovej kapacity a produkciu lepšieho basového zvuku s menším skreslením. Zvuková energia z centrálneho budiča sa efektívnejšie koncentruje do požadovaného výstupného frekvenčného rozsahu, vďaka čomu je výsledný zvuk presnejší a vernejšie reprodukovaný.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Zaoblená skrinka pre zaoblený zvuk

  Zaoblená skrinka pre zaoblený zvuk

  Zaoblený dizajn skrinky okrem skvelého vzhľadu prináša aj vyvážený zvuk, ktorý z reproduktora vychádza prirodzenejšie a vo svojej pôvodnej forme. Vďaka menšiemu skresleniu a zafarbeniu si môžete byť istí, že vaša obľúbená hudba bude vždy znieť tak, ako má. Spoločnosť Philips je skutočným odborníkom na akustiku a jej reproduktory znejú rovnako skvelo, ako vyzerajú!

 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

 • 3 integrované obvody zosilňovača výkonu pre vyvážený zvuk

  V záujme znižovania cien sa pri väčšine multimediálnych reproduktorov s konfiguráciou kanálov 2.1 často prehliada dôležitosť obvodu zosilňovača a do popredia sa dostáva jednoduchý dizajn zosilňovača. V tomto sofistikovanom dizajne obvodov však spoločnosť Philips používa 3 integrované čipy zosilňovača pre dva satelitné reproduktory a subwoofer. Model SPA4320 disponuje veľkým zabudovaným chladičom, pomocou ktorého sa rozptyľuje teplo vytvárané obvodom zosilňovača výkonu. Čipy zosilňovača v modeli UTC2030 poskytujú skvelý základ pre kvalitný zvuk a silný výkon pre subwoofer aj satelitné reproduktory.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať