Multimediálne reproduktory 2.1

  Dynamický zvuk

  30 W výstupný výkon podporovaný patentovanou technológiou basových portov SPD™ prináša hlboké a dokonale znejúce tóny. Tento reproduktor, kompatibilný s každým médiom, vytvára cez systém Bass Reflex bohatý a plný zvuk s menším skreslením. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediálne reproduktory 2.1

2, 5" satelitný budič, 5" subwoofer, Slúchadlový výstup, zvukový vstup, 70 W, zvukový vstup SPA4355/12 Nájsť podobné výrobky

Dynamický zvuk

 • Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Inovatívna technológia basových portov SPD™ pre hlboké a dokonale znejúce tóny

  Technológia basových portov Sound Purification Duct (SPD) od spoločnosti Philips vytvára hlboké a čisté tóny pôvodného basového zvuku. Vďaka penovému materiálu technológie SPD na vnútornej strane basového otvoru toto špeciálne akustické tlmenie vynájdené spoločnosťou Philips redukuje šumové turbulencie a stabilizuje ladiacu frekvenciu. Technologické aj spotrebiteľské testy spoločnosti Philips dokazujú, že táto technológia vytvára menej zafarbené a čistejšie basové zvuky.

 • Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlbšie a výkonné basy

  Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlbšie a výkonné basy

  Komora za budičom reproduktora, ktorá vedie vzduch do akusticky vyladených otvorov zabudovaných do reproduktora, dodáva basom oveľa údernejší, realistický zvuk.

 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

 • Vstup AUX a výstup na slúchadlá

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať