Multimediálne reproduktory 2.1

  Multimediálne reproduktory 2.1

  Výkonný a bohatý zvuk

  40 W výstupný výkon vytvára hlboké a dokonale znejúce tóny s menším skreslením. Dizajn s 2-pásmovým výškovým + basovým reproduktorom vytvára frekvencie vo vysokom, strednom aj nízkom pásme, čím zlepšuje výstupný výkon a prináša vyváženejší zvuk.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Výkonný a bohatý zvuk

Bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok

 • Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Praktický vstup Aux a výstup na slúchadlá na prednej strane reproduktora

  Teraz si môžete svoju hudbu a inú zábavu vychutnávať ešte jednoduchšie a pohodlnejšie – pomocou vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane týchto reproduktorov. Vo väčšine prípadov musíte na pripojenie iného zariadenia než počítača odpojiť 3,5-milimetrový konektor z počítača, čo nie je veľmi praktické. No vďaka konektorom vstupu Aux a výstupu na slúchadlá na prednej strane môžete rýchlo a jednoducho počúvať hudbu priamo z takmer akéhokoľvek zariadenia.

 • 2-pásmový výškový a basový reproduktor

  Dvojpásmový reproduktor s dvomi budičmi vytvára vysoké frekvencie z výškového reproduktora a stredné a nízke frekvencie z basového reproduktora. Vďaka tomu sa maximalizuje zvukový výstup a dosiahne sa vyváženejší zvuk v porovnaní s bežne používanou jednopásmovou štruktúrou, kde musí jeden budič produkovať všetky frekvencie. Môžete si teda vychutnať lepšiu akustickú kvalitu s jasnými vokálmi a vysokými tónmi spolu s pevnými basmi. To všetko vám za výbornú cenu prináša najnovší rad reproduktorov od spoločnosti Philips.

 • Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Jedinečný mylarový materiál používaný vo výškových reproduktoroch zaručuje neuveriteľnú ostrosť zvuku. Plný rozsah vysokých frekvencií je dokonale reprodukovaný, vďaka čomu hudba skutočne ožíva a filmy znejú tak, ako by mali. Výškový reproduktor je podstatnou súčasťou 2-pásmového dizajnu, pretože zdokonaľuje vysoké frekvencie, výsledkom čoho je čistejší, priestorovo bohatší a presnejší zvuk v dokonalom súlade so zvukom basového reproduktora. Zvýšená jasnosť znamená, že dokážete v hudbe identifikovať všetky elementy. Rozpoznajte jednotlivé nástroje, počúvajte jasnejšie vokály a vychutnajte si svoju hudbu plnú sviežich detailov.

 • Polypropylénový budič

  Mäkký polypropylénový (PP) materiál v budiči umožňuje dosiahnuť lepšiu reprodukciu zvuku s vysokou frekvenciou. Pomáha pri jeho podaní a vytvára čistejší, jasný a vyvážený zvuk. Tento ľahký materiál sa jednoducho integruje do výškového reproduktora, kde pomáha zmierňovať vibrácie.

 • Dobre tlmený budič redukuje vibrácie a skreslenie zvuku

  Jeden budič reproduktora väčšinou prináša aj vibrácie frekvenčného delenia na okraji membrány, čo má často za následok istý stupeň skreslenia zvuku. Tento problém sme vyriešili použitím mylaru – jednotného, monomérického a, v porovnaní s najčastejšie používanými materiálmi, aj oveľa ľahšieho materiálu v okolí kužeľa budiča. Výsledkom uzavretia kužeľa do dokonale symetrického kruhu je tlmenie, ktoré potláča asynchrónne vibrácie, vďaka čomu je zvuk vyváženejší a prirodzenejší.

 • Atraktívna vysokolesklá povrchová úprava

  Vysokolesklá „klavírovo čierna“ povrchová úprava vyzerá jednoducho vynikajúco v klasických a moderných interiéroch.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať