Multimediálne reproduktory 2.1

  Zarážajúci zvuk a štýl

  Vynikajúci 100 W MPO zážitok zo systému reproduktorov SPA9300 patrí vám, vďaka kvalitným mylarovým reproduktorom a samostatnému basovému reproduktoru s 6-vrstvovými budiacimi cievkami, aby prehĺbili každý takt. Povrchová úprava zo štýlovej nehrdzavejúcej ocele výkon ešte zdokonalí.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zarážajúci zvuk a štýl

 • Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Dynamické zvýraznenie basov - počúvajte najhlbšie a najbohatšie basy

  Inovatívna technológia dodáva neuveriteľne hlboké, bohaté basy z kompaktných reproduktorov. Dynamické zvýraznenie basov zdôrazní basový obsah hudby cez celú škálu nastavení hlasitosti od nízkej po vysokú - stlačením tlačidla!

 • Technológia zvýraznenia basov s ovládaním úrovne

  Jedinečný dizajn subwoofera vytvára podmienky pre tvorbu hlbších a bohatších basov. Máte tiež možnosť nastaviť úroveň basov podľa vášho výberu.

 • 6-vrstvový basový reproduktor - dodatočná posila na zosilnenie basov

  Zosilnené cievky reproduktora zosilňujú basy na max. a prehlbujú každý takt.

 • Perfektné pre MP3, PC, TV, CD a iné

  Pripojte reproduktory ku všetkým zariadeniam. Je to vynikajúci spôsob ako počúvať váš MP3 prehrávač, PC, TV, CD, DVD a všetky vaše multimediálne zariadenia.

 • Jedinečný priamy MP3 vstup cez DO

  Vďaka jedinečnému priamemu MP3 vstupu na diaľkovom ovládaní môžete jednoducho počúvať váš MP3 prehrávač. Jednoducho pripojte zvukový výstup MP3 prehrávača k 3,5 mm konektora na diaľkovom ovládaní a vychutnajte si hudbu.

 • Reproduktory vyrobené z mylaru pre zvuk s vysokým rozlíšením

  Jedinečný mylarový materiál dvojitých tvarovaných kopulových reproduktorov zaručuje neuveriteľné rozlíšenie zvuku. Hudba ožíva a filmy znejú presne tak ako majú, pretože celý rozsah vysokých frekvencií sa vynikajúco reprodukuje.

 • Dizajn a stojan z nehrdzavejúcej ocele - vysoký výkon so štýlom

  Štýlové puzdro a stojan reproduktorov je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čím sa zvyšuje odolnosť a vizuálny výkon produktu. Štýlový spôsob na zdokonalenie výnimočného zvukového výkonu vašich reproduktorov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať