Webová kamera

  HD video a krištáľovo čistá kvalita zvuku

  Model SPC1300 posúva kvalitu videa na novú úroveň. 90 snímok za sekundu, Pixel Plus 2, Digital Natural Motion a dva digitálne smerové mikrofóny tvoria spolu s webovou kamerou neporaziteľný tím. Lepšiu videokomunikáciu ako toto už nenájdete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

HD video a krištáľovo čistá kvalita zvuku

 • 6 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  Táto technológia zabezpečuje rozlíšenie 6 MP pre fotografie s dostatočnou kvalitou pre tlač obrázkov veľkosti plagátu vo vysokom rozlíšení. Pomocou špeciálneho softvérového vylepšenia dosiahnete dokonca rozlíšenie 2 MP pre interpolované prúdové video.

 • 90 snímok videa za sekundu pre stabilný obraz

  Bleskurýchla obnovovacia frekvencia 90 snímok za sekundu vytvára neuveriteľne stabilné obrázky, ktoré sú vynikajúce pre priame videokonferencie a diaľkové monitorovanie domácnosti.

 • 8 x digitálny zoom pre dokonalé detailné zábery

  Priblížte a oddiaľte, aby ste zaistili vynikajúce snímanie akéhokoľvek obrazu. Nastavujte zoom cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok, takže ho môžete vynikajúco kontrolovať.

 • Pixel Plus 2 pre lepšie detaily, hĺbku a čistotu

  S technológiou Pixel Plus 2 bude vaša webová kamera vždy vytvárať prirodzene vyzerajúci a ako britva ostrý obraz s neuveriteľnými detailmi. To všetko vďaka výkonu procesora Pixel Plus 2 – inovatívnej TV technológii zobrazovania aplikovanej na PC video. Zvyšuje počet riadkov a počet pixelov, čím dosahuje ten najlepší možný obraz.

 • Širokouhlý objektív dostane viacero ľudí na videosnímku

  Širokouhlý vysokokvalitný sklenený objektív zabezpečuje väčšie zorné pole. Širokouhlý objektív funguje rovnakým spôsobom ako širokouhlý fotografický objektív a umožní snímanie viacerých osôb na videosnímku bez akejkoľvek straty kvality videa.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Detekcia pohybu pre spoľahlivé monitorovanie domácnosti

  So špeciálnou funkciou detekcie pohybu môžete nasnímať všetko, čo sa deje vo vašej domácnosti, zatiaľ čo nie ste doma. Nastavte kameru do režimu detekcie pohybu keď odchádzate z domu a nahrávanie sa spustí len vtedy, ak kamera zachytí v miestnosti nejaký pohyb.

 • Potláčanie šumu a redukcia ozveny pre najlepšiu kvalitu zvuku

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach. Taktiež potláča ozveny, takže druhá osoba bude váš hlas počuť čistejšie.

 • Dva digitálne smerové mikrofóny so zdokonaleným spracovaním reči

  Teraz vás bude osoba, s ktorou komunikujete, počuť nahlas a čisto. Kombinácia softvéru zdokonaleného spracovania reči s dvoma všesmerovými mikrofónmi vytvára skvelý zvuk. Širší zvukový zväzok vám rovnako zaručí slobodu pohybu a lepší zvuk pri telekonferenciách, keď cez webovú kameru komunikujete s viac ako jednou osobou.

 • Prenášanie obrazu prostredníctvom Internetu v kvalite televízneho vysielania

  Táto kamera sa vďaka vysokej kvalite snímaného obrazu vynikajúco hodí na prenášanie obrazu prostredníctvom Internetu. Podeľte sa o vaše videá so svojimi kamarátmi a rodinou alebo ich vysielajte do celého sveta prostredníctvom siete Internet.

 • Digital Natural Motion pre plynulý pohyb v obraze

  Spoločnosť Philips vyvinula Digital Natural Motion, aby zabránila vzniku chvejúcich efektov, ktoré sú vidieť pri pohyblivých obrazoch. Digital Natural Motion odhaduje pohyb v obraze a opravuje efekty chvenia u vysielaných a nahrávaných filmových materiálov (napríklad DVD). Výsledkom je hladká reprodukcia pohybu a vynikajúca ostrosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať