Webová kamera

  Webová kamera

  Zostaňte v kontakte jednoduchým spôsobom

  Teraz vám už nič nebráni počuť i vidieť svojich blízkych, nech sú kdekoľvek. Táto účelná webkamera prináša znamenitú videokvalitu a zároveň obsahuje vstavaný digitálny mikrofón pre rovnako kvalitný zvuk. Zostaňte v kontakte s ostatnými bez zbytočných komplikácií. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zostaňte v kontakte jednoduchým spôsobom

 • 1,3 megapixelov pre výnimočnú kvalitu obrazu

  S rozlíšením 1,3 megapixelov môžete využívať vašu webovú kameru ako fotoaparát a snímať vysokokvalitné fotografie, vhodné na tlač väčšieho formátu s vysokou kvalitou.

 • Plynulý obraz s 30 snímkami videa za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • 3 x digitálne zväčšenie

  Tento vstavaný objektív digitálneho zväčšenia vám umožní jednoducho snímať zo vzdialenosti, pričom objekty priblížite.

 • Otočte kameru o 360° na otočnom kĺbe

  Vychutnajte si jedinečnú voľnosť webovej kamery s týmto šikovným dizajnom otočného kĺbu. Iba otočte kameru o 360° ktorýmkoľvek smerom, aby ste mohli natáčať kdekoľvek vo svojej miestnosti bez toho, aby ste museli hýbať webovou kamerou.

 • Zabudovaný digitálny mikrofón pre kvalitný zvuk

  Zabudovaný digitálny mikrofón umožňuje hovoriť prirodzene a voľne alebo pridať zvuk do nahrávky videa.

 • Správca inštalácie pre jednoduché nastavenie

  Nainštalujte svoju webovú kameru za pár sekúnd vďaka šikovnému správcovi inštalácie. Iba postupujte podľa jednoduchých pokynov pre nastavenie a webovú kameru nastavíte, aby sa perfektne prispôsobila k vášmu počítaču.

 • Kompatibilné so všetkými službami okamžitého zasielania správ

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli tak, aby boli vhodné pre všetky služby okamžitého zasielania správ. Pridajte video do Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger a iných služieb.

 • Tlačidlo momentky vám umožní nasnímať vynikajúce okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok. Je to zábavný spôsob na zdieľanie obrázkov tak, že ich pridáte k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

 • Stabilné upevnenie na akomkoľvek monitore prenosného počítača alebo na stole

  Viacfunkčný stojan zjednodušuje upevnenie webovej kamery na akýkoľvek monitor, stolný počítač, prenosný počítač alebo plochý povrch.

 • Snímajte, archivujte a spravujte obrázky s programom VLounge

  Softvér pre snímanie, správu a archivovanie momentiek a videoklipov veľmi praktickým spôsobom. Iba pomocou pár kliknutí myši budete môcť vytvoriť a zaslať videosprávy. Tento softvérový balík vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úplné využitie webovej kamery od Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať