Webová kamera

  Prenosná webová kamera pre prenosné počítače

  Komunikujte všade, vždy a za akýchkoľvek podmienok. Jej jedinečné ohybné rameno sa zasunie do vášho prenosného počítača a jej vstavané svetlo vám umožní prácu v tme. A keď skončíte, stačí zasunúť naspäť ochranný kryt, zložiť ju a ísť! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosná webová kamera pre prenosné počítače

S krytom objektívu a pracovným svetlom

 • Ohýbateľný esovito prehnutý stojan na presné zacielenie

  Tento silný a flexibilný stojan je vynikajúcim riešením pre webovú kameru na prenosnom počítači. Pohnite s ňou presne tam, kde chcete a zostane tam! Ak sa idete pohnúť, môžete ju jemne stočiť alebo zložiť do akéhokoľvek tvaru - vďaka tomu je ešte pohodlnejšie ju odložiť do akejkoľvek tašky.

 • Posuvný kryt objektívu chráni vašu kameru, keď sa nepoužíva

  Keď sa webkamera nepoužíva, objímka na tele webkamery sa hladko posunie cez objektív a zabezpečí dodatočnú ochranu. Kryt sa tiež posunie dole, čím odkryje a aktivuje šikovné osvetlenie klávesnice.

 • Integrované pracovné svetlo osvetlí vašu klávesnicu

  Svetlá, kamera, akcia! Šikovné vstavané svetlo na tejto webkamere možno použiť na osvetlenie klávesnice vášho prenosného počítača a práca v nedostatočne osvetlených prostrediach bude príjemnejšia. Rovnako umožňuje videorozhovory pri slabom svetle.

 • Plynulý obraz s 30 snímkami videa za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • Rozlíšenie Super VGA pre vysokokvalitný obraz

  Webová kamera sníma momentky a stabilné videoklipy z videohovorov v kvalite VGA (Video Graphics Array) (VGA) (640x480). Vďaka rozlíšeniu VGA sa vaša webová kamera stane kamerou na profesionálnej úrovni. Okamžite pridajte vysokokvalitné fotografie do dokumentov, na webové stránky a do e-mailov alebo vytlačte obrázky vo fotografickej kvalite.

 • Automatická optimalizácia obrazu pre vynikajúcu kvalitu obrazu

  Automatická optimalizácia obrazu vám pomôže získať maximom z vašej webovej kamery tak, že automaticky nastaví kameru a nastavenia obrazu, aby zodpovedali dostupnému svetlu.

 • Správca inštalácie pre jednoduché nastavenie

  Nainštalujte svoju webovú kameru za pár sekúnd vďaka šikovnému správcovi inštalácie. Iba postupujte podľa jednoduchých pokynov pre nastavenie a webovú kameru nastavíte, aby sa perfektne prispôsobila k vášmu počítaču.

 • Nasnímajte, archivujte a spravujte obrázky a V-maily pomocou VLounge

  Softvér pre snímanie, správu a archivovanie momentiek a videoklipov veľmi praktickým spôsobom. Iba pomocou pár kliknutí myši budete môcť vytvoriť a zaslať videosprávy. Tento softvérový balík vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úplné využitie webovej kamery od Philips.

 • Kompatibilné s MSN, Skype a inými bezplatnými komunikačnými službami

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli s ohľadom na všetky komunikačné systémy. Pripojte video k Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a k iným bezplatným komunikačným službám. Funguje tiež s aplikáciou Windows Messenger a NetMeeting na videokonferenciu viacerých osôb a je navrhnutá tak, aby sa dala použiť aj v budúcnosti.

 • Kompatibilné s každým dostupným zobrazovacím softvérom

  Webová kamera funguje s každým dostupným bezplatným a profesionálnym zobrazovacím softvérom. Nasnímajte momentku alebo statický obrázok z videa a otvorte ho pomocou akéhokoľvek zobrazovacieho programu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať