Webová kamera

  Webová kamera

  Zabávajte sa svojimi priateľmi pri video-hovoroch!

  Ak chcete zostať v kontakte a zabávať sa so svojimi priateľmi a rodinou, nič sa nevyrovná tejto webovej kamere so slúchadlami. Prekvapte ich – nahraďte vaše reálne pozadie za virtuálne. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zabávajte sa svojimi priateľmi pri video-hovoroch!

 • Pridajte k hovorom vysokokvalitné video a zvuk

  Webová kamera sa navrhla tak, aby pridala video k vašim internetovým hovorom, takže budete môcť svojich priateľov a rodinu nielen on-line vidieť, ale aj počuť. Funguje jednoducho a okamžite a je zaistená jej použiteľnosť do budúcnosti!

 • Sledovanie tváre automaticky nasleduje vašu tvár

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazu aj v prípade, že sa počas videokonferencie budete hýbať. Zaistí vám voľnosť, aby ste sa prejavili a prirodzene konverzovali.

 • Zabudovaný digitálny mikrofón pre kvalitný zvuk

  Zabudovaný digitálny mikrofón umožňuje hovoriť prirodzene a voľne alebo pridať zvuk do nahrávky videa.

 • 30 snímok videa za sekundu

  S obnovovacou frekvenciou 30 snímok videa za sekundu si vychutnáte prirodzene vyzerajúce a pohyblivé videohovory bez kostrbatých obrázkov ako u niektorých webových kamier.

 • Presná sklenená optika pre zdokonalenú kvalitu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presné sklenená optika vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • Stabilné upevnenie na akomkoľvek monitore prenosného počítača alebo na stole

  Viacfunkčný stojan zjednodušuje upevnenie webovej kamery na akýkoľvek monitor, stolný počítač, prenosný počítač alebo plochý povrch.

 • Vytvorte V-maily a ovládajte vašu webovú kameru pomocou VLounge Premium

  Vytvorte a odošlite V-maily za pár sekúnd. VLounge je dômyselný softvér na snímanie, spravovanie a archivovanie momentiek a videoklipov iba pomocou pár kliknutí myši. Môžete ho tiež použiť na ovládanie sledovania tváre a digitálny zoom na dosiahnutie maximálnej kontroly.

 • Za sekundu začnite pracovať s VLounge pomocou tlačidla rýchleho spustenia

  Na spustenie VLounge jednoducho stlačte tlačidlo rýchleho spustenia

 • Kompatibilné s MSN, Skype a inými bezplatnými komunikačnými službami

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli s ohľadom na všetky komunikačné systémy. Pripojte video k Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a k iným bezplatným komunikačným službám. Funguje tiež s aplikáciou Windows Messenger a NetMeeting na videokonferenciu viacerých osôb a je navrhnutá tak, aby sa dala použiť aj v budúcnosti.

 • Tlačidlo momentky pre okamžité fotografie

  Jedným zatlačením tohto tlačidla webová kamera automaticky nasníma obrázok - pripravený na pridanie k e-mailom, na webové stránky alebo k dokumentom.

 • Multimediálne slúchadlá a mikrofón na ramene pre najlepšiu kvalitu zvuku

  Multimediálne slúchadlá s mikrofónom, ktoré sa dodávajú s touto webovou kamerou, zvyšujú pohodlie a komfort videorozhovorov a iných interaktívnych aktivít v režime on-line. Do konštrukcie majú vstavaný mikrofón na ramene, takže kamkoľvek sa pohnete, váš hlas sa bude nahrávať na rovnakej úrovni a dosiahnete tak najlepšiu kvalitu zvuku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať