Webová kamera

  Navrhnutá na pripojenie

  Štýlová videokomunikácia s priateľmi a rodinou. Multifunkčná dokovacia stanica vám umožní, aby ste ju používali kdekoľvek v miestnosti. Iba odpojte webovú kameru a zo stanice sa stane ľahko dostupný USB port. Kompletný balík, ktorý je navrhnutý pre pripojenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navrhnutá na pripojenie

S videokomunikáciou s vysokým rozlíšením a USB dokom

 • Uložte si prijímač na pohodlnom doku

  Uložte si prijímač na pohodlnom doku

  Dok poskytuje prispôsobené uskladnenie pre prijímač, keď sa nepoužíva a u niektorých modelov dobíja dokonca aj batérie.

 • Pridajte k hovorom vysokokvalitné video a zvuk

  Webová kamera sa navrhla tak, aby pridala video k vašim internetovým hovorom, takže budete môcť svojich priateľov a rodinu nielen on-line vidieť, ale aj počuť. Funguje jednoducho a okamžite a je zaistená jej použiteľnosť do budúcnosti!

 • Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky

  Otočný objektív pre vynikajúce zameranie a prirodzené obrázky. Rýchlo a jednoducho môžete dosiahnuť správny uhol kamery bez toho, aby ste pod ňu museli dávať predmety, ktoré zmenia jej sklon.

 • Zabudovaný digitálny mikrofón pre kvalitný zvuk

  Zabudovaný digitálny mikrofón umožňuje hovoriť prirodzene a voľne alebo pridať zvuk do nahrávky videa.

 • 30 snímok videa za sekundu

  S obnovovacou frekvenciou 30 snímok videa za sekundu si vychutnáte prirodzene vyzerajúce a pohyblivé videohovory bez kostrbatých obrázkov ako u niektorých webových kamier.

 • Rozlíšenie Super VGA pre vysokokvalitný obraz

  Webová kamera sníma momentky a stabilné videoklipy z videohovorov v kvalite VGA (Video Graphics Array) (VGA) (640x480). Vďaka rozlíšeniu VGA sa vaša webová kamera stane kamerou na profesionálnej úrovni. Okamžite pridajte vysokokvalitné fotografie do dokumentov, na webové stránky a do e-mailov alebo vytlačte obrázky vo fotografickej kvalite.

 • Presná sklenená optika pre zdokonalenú kvalitu

  Ostré, zreteľné a jasné. Presné sklenená optika vám zaistí vysokú kvalitu obrazu pri každom použití - od momentiek až po videokomunikácie. Objektívy s povrchovou úpravou sú pokryté špeciálnym filmom, aby sa predĺžila ich životnosť a ochránili sa pred opotrebovaním, poškodením a nahromadením prachu.

 • Kompatibilné s MSN, Skype a inými bezplatnými komunikačnými službami

  Webová kamera a jej softvér sa navrhli s ohľadom na všetky komunikačné systémy. Pripojte video k Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a k iným bezplatným komunikačným službám. Funguje tiež s aplikáciou Windows Messenger a NetMeeting na videokonferenciu viacerých osôb a je navrhnutá tak, aby sa dala použiť aj v budúcnosti.

 • Za sekundu začnite pracovať s VLounge pomocou tlačidla rýchleho spustenia

  Na spustenie VLounge jednoducho stlačte tlačidlo rýchleho spustenia

 • Nasnímajte, archivujte a spravujte obrázky a V-maily pomocou VLounge

  Softvér pre snímanie, správu a archivovanie momentiek a videoklipov veľmi praktickým spôsobom. Iba pomocou pár kliknutí myši budete môcť vytvoriť a zaslať videosprávy. Tento softvérový balík vám poskytne všetko, čo potrebujete pre úplné využitie webovej kamery od Philips.

 • Univerzálny stolový stojan s nastaviteľným objektívom na jednoduché zacielenie

  Univerzálny stolový stojan je najlepším spôsobom na zloženie webovej kamery z obrazovky. Zaistí vašej kamere dostatočnú výšku a odolný základ proti prevráteniu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať