Digitálny fotoalbum

  Digitálny fotoalbum

  Podeľte sa bezprostredne o svoje príbehy

  Digitálny fotografický rám Philips SPH9608 je skvelá voľba, ak chcete zostať v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka jednoduchému nastaveniu môžete bezdrôtovo okamžite synchronizovať fotografie poslané e-mailom a fotografie vašich priateľov na Facebooku. Nepotrebujete počítač ani softvér. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitálny fotoalbum

20, 3 cm (8"), Dotykové ovládacie prvky na okrajoch SPH9608/12 Nájsť podobné výrobky

Podeľte sa bezprostredne o svoje príbehy

Priama synchronizácia fotografií z Facebooku

 • Výber z 15 vtipných animovaných hodín umožní sledovanie času podľa vašej chuti

  Sledujte čas podľa vlastnej chuti – výberom z 15 zábavných animovaných hodín.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

 • Plne dotyková obrazovka skvele spríjemňuje prezeranie

  Ovládanie digitálneho fotoalbumu je jednoduché ako ťuknutie alebo dotyk prstom. Plne dotykový obrazovka umožňuje rýchlo a jednoducho organizovať, pridávať a odstrániť fotografie. Ponuka zložená z ikon značne zjednodušuje ovládanie digitálneho fotografického rámu Philips a dotyková obrazovka dokonale spríjemňuje prezeranie fotografií, ako aj celé používanie.

 • Prijímajte fotografie cez e-mail priamo do svojho fotoalbumu

  Prijímajte fotografie cez e-mail priamo do svojho fotoalbumu. Pripojený fotoalbum podporuje Wi-fi. Jednoducho zadajte do albumu svoju e-mailovú adresu a oznámte ju svojej rodine a priateľom. Keď vám na túto adresu pošlú fotografiu, táto sa automaticky objaví v prezentácii na digitálnom fotografickom ráme Philips. Nepotrebujete počítač ani žiadny softvér. Fotografie prijaté cez e-mail sa tiež automaticky triedia podľa odosielateľa a neskôr ich tak jednoducho nájdete.

 • Synchronizujte fotografie priateľov z Facebooku, služby Flickr alebo Picasa

  Sledujte okamžite, čo sa deje v danej chvíli. Pripojený fotoalbum podporuje Wi-fi, čím umožňuje automaticky synchronizovať fotografie priateľov cez vaše kontá na sociálnych sieťach. Zadajte do albumu svoje obľúbené kontá s fotografiami a potom si vyberte niektoré alebo všetky kontá služieb Facebook, Picasa alebo Flickr. Hneď ako niektorý z vašich priateľov odovzdá na tieto kontá nové fotografie, okamžite sa ocitnú aj vo vašom fotoalbume. Potom môžete dokonca upraviť zoznam priateľov pomocou nastavení ochrany súkromných údajov. Keďže nepotrebujete počítač ani žiadny softvér, je to zábavný a jednoduchý spôsob, ako môžete byť neustále v kontakte s rodinou aj priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať