Káblová pracovná stanica

  Káblová pracovná stanica

  Extrémne dlhotrvajúci komfort s touto klávesnicou, ktorá je obzvlášť jemná na dotyk a obsahuje odolnú potlač na klávesoch. Komfortná myš s vysokým presným rozlíšením 800 DPI vám zaručuje plynulé pohybovanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Káblová pracovná stanica

USB, 800 DPI SPT2700BM/53 Nájsť podobné výrobky

Káblová pracovná stanica

 • Dlhotrvajúci komfort vďaka komfortným tlačidlám jemným na dotyk

  Komfortné tlačidlá jemné na dotyk sú jednoduché pre vaše prsty, čím vám šetria úsilie a námahu. Klávesy sa špeciálne navrhli, aby reagovali aj na najjemnejší dotyk, takže nemusíte klávesy silno stlačiť, aby ste písali. Teraz si môžete vychutnať väčší komfort zatiaľ, čo dlhodobo pracujete.

 • Presná optika s 800 DPI vám zabezpečí extrémne presné ovládanie

  Presná optika s 800 DPI vám garantuje extrémne presné ovládanie na akomkoľvek povrchu, a to vrátane dreva, plastov alebo papiera. Vyžaduje minimálnu údržbu, pretože vstavaný optický snímač nemusíte vôbec čistiť.

 • Klávesnica odolná voči rozliatiu prežije náhodné rozliatia

  Klávesnica je vytvorená tak, aby odolala náhodným rozliatiam. Táto klávesnica, ktorá je navrhnutá s odtokovými otvormi a oddelením medzi elektronikou a plastmi, zaručuje dlhšiu životnosť.

 • Robustný a odolný dizajn klávesnice pre komfortné písanie

  Keď trávite dlhé hodiny pred počítačom, potrebujete klávesnicu, ktorá je komfortná, ale aj odolná. Táto klávesnica je extrémne robustná s klávesmi jemnými na dotyk, ktoré vyžadujú minimálnu námahu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať