Webová kamera pre PC

  Webová kamera pre PC

  Chatujte po celý deň

  Úžasné video a zvuk počas video hovorov, s krytom objektívu na ochranu súkromia a slúchadlovou súpravou zabezpečujúcou komfort pri dlhodobom používaní. Okrem toho webová kamera so zdokonaleným videom v rozlíšení 1,3 megapixelov a zreteľným snímaním obrazu. Jednoducho pripojte a chatujte, a zábavu si naplno vychutnajte!

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Chatujte po celý deň

 • Kryt objektívu webovej kamery chráni súkromie

  Kryt objektívu webovej kamery chráni súkromie
 • Praktické odkladanie kábla pre webovú kameru

  Praktické odkladanie kábla pre webovú kameru
 • Zdokonalených 1,3 megapixela pre videá a fotografie

  Vaša webová kamera vám poskytuje rozlíšenie až 1,3 megapixela (so softvérovým vylepšením) pri videu aj fotografiách. Takže ju môžete použiť na snímanie vysokokvalitných fotografií, ktoré vyzerajú vynikajúco, aj keď sa vytlačia ako veľkoformátové obrázky.

 • Stačí zapojiť a diskutovať pre rýchle pripojenie

  Stačí zapojiť webovú kameru do konektora USB v počítači. Počítač ju rozpozná a kamera okamžite funguje. Môžete tak začať videorozhovor úplne jednoduchým spôsobom.

 • Mikrofón na slúchadlách s vysokou citlivosťou pre čisté snímanie hlasu

  Táto slúchadlová súprava je dokonalým riešením pre nerušené online konverzácie s jasným zvukom, pretože je vybavená mikrofónom s vysokou citlivosťou, ktorý jasne zachytí váš hlas.

 • Univerzálna svorka na webovú kameru pre stolový počítač, notebook alebo obrazovku

  Táto univerzálna svorka uľahčuje pripevnenie alebo montáž webovej kamery na vrchnú časť ľubovoľného stolového počítača, notebooku aj displeja LCD. Jej dizajn je veľmi bezpečný a webová kamera sa nepohne ani nespadne uprostred konverzácie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať