Webová kamera pre PC

  Webová kamera pre PC

  Zostaňte v kontakte

  S videom a fotografiami v rozšírenom rozlíšení 1,3 megapixelov, sledovaním tváre, 3x digitálnym zoomom pre detailné snímanie a tlačidlom na okamžité nasnímanie fotografií vám stačí už len pripojiť zariadenie a začať chatovať. Univerzálny držiak je vhodný pre obrazovky stolových počítačov aj notebookov.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zostaňte v kontakte

 • Hlava kamery sa sklápa dopredu, takže uľahčuje odkladanie

  Hlava kamery sa sklápa dopredu, takže uľahčuje odkladanie
 • Zdokonalených 1,3 megapixelov pre vyššiu čistotu obrázkov

  Vaša webová kamera vám poskytuje rozlíšenie až 1,3 megapixela (softvérovo zdokonalených) pri videu aj fotografiách. Preto ju môžete použiť na snímanie vysokokvalitných fotografií, ktoré vyzerajú vynikajúco, aj keď sa vytlačia ako veľkoformátové obrázky.

 • S funkciou sledovania tváre už nikdy nezmeškáte úsmev

  Moderný softvér kamery automaticky zaznamená vašu tvár a bude nastavovať objektív, aby vás počas pohybu sledoval. Zostanete v strede obrazovky aj v prípade, že sa počas videokomunikácie budete hýbať. Získate tak voľnosť, aby ste sa mohli prejaviť a prirodzene komunikovať.

 • Stačí zapojiť a diskutovať pre rýchle pripojenie

  Stačí zapojiť webovú kameru do konektora USB v počítači. Počítač ju rozpozná a kamera okamžite funguje. Môžete tak začať videorozhovor úplne jednoduchým spôsobom.

 • 3x digitálny zoom pre detailné zábery

  Približujte a oddiaľujte a získajte tak vynikajúce zábery akéhokoľvek obrazu. Zoom môžete ovládať cez rozhranie na obrazovke, zatiaľ čo sa pozeráte na obrázok – preto ho môžete dokonale nastaviť.

 • Video s plynulými 30 snímkami za sekundu

  Sadnite si a vychutnajte vynikajúce zobrazenie s 30 snímkami videa za sekundu. Zabezpečia vám plynulejší obraz videa a lepší celkový zážitok z videokomunikácie.

 • Redukcia šumu vylepší čistotu reči

  Táto jedinečná technológia redukcie šumu potláča šum v pozadí a vylepšuje čistotu reči v tichých aj hlučných prostrediach.

 • Otočný kĺb umožňuje zamieriť kameru ľubovoľným smerom

  Vychutnajte si jedinečnú voľnosť webovej kamery s týmto šikovným dizajnom otočného kĺbu. Stačí otočiť kameru o 360° ktorýmkoľvek smerom a môžete filmovať kdekoľvek bez toho, aby ste museli premiestniť webovú kameru.

 • Univerzálna svorka na webovú kameru pre stolový počítač, notebook alebo obrazovku

  Táto univerzálna svorka uľahčuje pripevnenie alebo montáž webovej kamery na vrchnú časť ľubovoľného stolového počítača, notebooku aj displeja LCD. Jej dizajn je veľmi bezpečný a webová kamera sa nepohne ani nespadne uprostred konverzácie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať