Prestigo

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Dotyková obrazovka

  Inteligentné univerzálne diaľkové ovládanie s plnofarebnou dotykovou obrazovkou, ktoré ovláda až 20 zariadení z celkového počtu 300 000 a zobrazí len tie tlačidlá, ktoré potrebujete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prestigo Univerzálne diaľkové ovládanie

Ultra touch 20 v 1 SRT9320/10 Nájsť podobné výrobky

Dotyková obrazovka

Zobrazte iba klávesy, ktoré potrebujete

 • Aktivity na ovládanie viacerých zariadení

  Aktivity na ovládanie viacerých zariadení

  Spustite vašu domácu zábavu jedným dotykom tlačidla bez potreby ovládania každého zariadenia v samostatných krokoch. Stačí stlačiť tlačidlo aktivity, napríklad „Pozerať film“ a Prestigo automaticky zapne všetky potrebné zariadenia ako TV, DVD prehrávač a systém domáceho kina, aby ste mohli nerušene sledovať film.

 • Dotyková obrazovka pre jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka pre jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka vám zobrazí len tie tlačidlá, ktoré potrebujete, a umožní rýchlu navigáciu po obrazovke diaľkového ovládania.

 • Priamy prístup k vašim obľúbeným kanálom

  Priamy prístup k vašim obľúbeným kanálom

  Diaľkové ovládanie obsahuje knižnicu s ikonami kanálov pre hlavné TV a rozhlasové stanice vo väčšine krajín. Prostredníctvom farebnej LCD obrazovky môžete danému kanálu jednoducho priradiť tú správnu ikonu. Po nastavení môžete namiesto číselných tlačidiel na diaľkovom ovládaní prepínať svoje obľúbené kanály pomocou ikon staníc na LCD obrazovke.

 • 7,1 cm plnofarebná obrazovka s jednoduchou čitateľnosťou a navigáciou

  7,1-centimetrový (240 x 320 pixelov) plnofarebný LCD displej poskytuje kvalitu vysokého rozlíšenia a dobrú čitateľnosť. Dotyková obrazovka zobrazuje len tie tlačidlá, ktoré potrebujete, a umožňuje vám rýchlo prechádzať cez obrazovku diaľkového ovládania.

 • Podsvietené tlačidlá umožňujú ovládať zariadenia aj potme

  Podsvietená klávesnica umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení, dokonca aj potme.

 • Jednoduché pridávanie a označovanie ďalších funkcií

  Funkcia učenia je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije proces naučenie sa kódu z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na jeho snímač. Vylepšený spôsob pridávania a označovania funkcií zjednodušuje a urýchľuje rozširovanie funkčnosti. Výsledok: už žiadne chýbajúce funkcie!

 • On-line aktualizácie cez internetovú knižnicu

  Softvér Philips PrestigoSync spolu s konektorom USB na diaľkovom ovládaní poskytuje jednoduchý prístup k aktualizáciám z internetu. Ikony obľúbených kanálov si môžete zvoliť z aktuálnej databázovej knižnice s viac ako 10 000 ikonami kanálov. Softvér Philips PrestigoSync vás taktiež bude automaticky informovať o najnovšom dostupnom firmvéri pre zariadenie Prestigo. Softvér sa dodáva na disku CD-ROM alebo ho možno prevziať z oficiálnej webovej lokality spoločnosti Philips.

 • Príručka krok za krokom na obrazovke

  Na rozdiel od iných univerzálnych diaľkových ovládaní, pri ktorých musíte z papierovej príručky zadať 4-číselný kód, aby sa identifikoval výrobca a zariadenie, toto diaľkové ovládanie obsahuje podrobné pokyny zobrazované na zariadení, čím umožňuje nastaviť vaše príslušenstvo bez ohľadu na jeho výrobcu.

 • Univerzálna databáza IR kódov na ovládanie rôznych zariadení

  Univerzálna databáza IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálne signály. Správnu množinu kódov vyberiete zo vzdialenej databázy cez automatické vyhľadávanie. To umožňuje ovládanie prakticky každého prvku audio/video systémov na dnešnom trhu – bez ohľadu na model či značku.

 • Najpoužívanejšie pevné tlačidlá zjednodušujú použitie

  Často používané tlačidlá sú vo forme pevných tlačidiel, takže umožňujú aj ovládanie naslepo, čím uľahčujú používanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať