Univerzálne diaľkové ovládanie

  TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Náhrada pre všetky funkcie

  Toto univerzálne diaľkové ovládanie je vynikajúcou voľbou, ak požadujete maximálnu funkčnosť pre 3 zo 6 možných zariadení s optimálnym pohodlím. Prirodzene tvarované prevedenie zaručuje pohodlné ovládanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

3 v 1 pre TV/DVD/STB SRU5130/87 Nájsť podobné výrobky

Náhrada pre všetky funkcie

Funguje s viac ako 1000 značkami

 • Ovládajte až 3 zo 6 možných zariadení

  Umožňuje pohodlné ovládanie 3 zo 6 možných zariadení domácej zábavy pomocou jedného diaľkového ovládania. Diaľkové ovládanie sa dá jednoducho naprogramovať, aby umožňovalo ovládanie takmer akejkoľvek značky audiovizuálnych zariadení pomocou vstavanej databázy infračervených kódov. Jedno samostatné ovládanie na obsluhovanie všetkých vašich zariadení bez starostí s hľadaním správneho diaľkového ovládania!

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Jednoduché nastavenie s funkciou rýchleho rozpoznania tlačidiel

  Rýchle rozpoznanie tlačidiel pomáha rýchlo a jednoducho obnoviť funkciu tlačidiel na diaľkovom ovládaní, ktoré nepracujú po nainštalovaní zariadenia určitej značky. Stačí tlačidlo stlačiť na 5 sekúnd a počas tejto doby mieriť diaľkovým ovládačom na zariadenie. Keď zariadenie zareaguje, funkcia tlačidla bola obnovená.

 • Otázky a žiadosť o pomoc volajte do našej Servisnej linky URC

  Ak máte otázku alebo problém v súvislosti s vaším univerzálnym diaľkovým ovládaním, alebo ak na vašom originálnom diaľkovom ovládaní existuje funkčný kláves, ktorý nie je uvedený v rozsiahlej zabudovanej knižnici kódov, zavolajte ohľadom riešenia na servisnú linku, ktorá je dostupná sedem dní v týždni.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

 • Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládanie

  Hladký okrúhly tvar sa dokonale hodí do ruky na prirodzené a vyvážené manipulovanie. Tiež dobre vyzerá!

 • Jednoducho použiteľné funkcie usporiadané do skupín

  Jednoducho zoskupené funkcie umožňujú jednoduché rozpoznanie tlačidiel, ktoré potrebujete na ovládanie špecifického audio-video zariadenia. Všetky funkcie zariadenia sú zoskupené na diaľkovom ovládaní. Okrem toho je horná časť diaľkového ovládania vyrobená z dielov s rôznymi farbami (čierna, strieborná, hliníková, ...), ako aj z rôznych povrchových úprav tlačidiel (čierne, strieborné, matné, lesklé, ...), aby sa rýchlo identifikovalo, ktoré tlačidlá sa používajú súčasne na ovládanie konkrétneho audio-video zariadenia.

 • Batérie sú pribalené, stačí len rozbaliť a môžete prepínať.

  Nemusíte kupovať nijaké batérie navyše, nový diaľkový ovládač môžete používať ihneď po rozbalení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať