TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Ovládanie domácej zábavy

  Ak vlastníte plochý TV a príslušné centrum domácej zábavy, toto štýlové extrémne tenké diaľkové ovládanie je tým, čo vám ešte chýba! Tenké diaľkové ovládanie zabezpečuje všetky hlavné funkcie vášho vybavenia domácej zábavy v jednom zábavnom malom zariadení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

4 v 1 TV/DVD/SAT/AMP SRU7040/10 Nájsť podobné výrobky

Ovládanie domácej zábavy

Funguje s viac ako 1200 značkami

 • Diaľkové ovládanie 4 v 1 pre TV, STB, DVD a prijímač

  Namiesto množstva diaľkových ovládačov môžete jediným ovládačom ovládať TV, satelitný prijímač (alebo koncové zariadenie káblovej televízie), DVD prehrávač/rekordér a prijímač (zosilňovač), a to bez ohľadu na značku či model.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Ultratenký dizajn zodpovedá zariadeniam pre domácu zábavu

  Diaľkové ovládanie s ultratenkým dizajnom je štíhlejšie ako štandardné diaľkové ovládanie. Je to možné vďaka výmene štandardných batérií za mincové bunkové batérie (veľkosť mince), ktoré zaberajú menej miesta.

 • Vyhradené tlačidlá pre pohyb po ponukách

  Vyhradené tlačidlá pre jednoduchý pohyb v ponukách vášho zariadenia poskytujú ovládanie jedným prstom bez potreby stláčať tlačidlá shift alebo function shift

 • Kontrolka signalizuje aktuálny aktívny režim zariadenia

  Malé indikátory vás informujú, ktorý režim zariadenia je práve aktívne.

 • Indikácia slabej batérie, keď treba obnoviť batérie

  Aby ste včas vedeli, kedy je potrebné batérie nabiť alebo vymeniť.

 • Automaticky vyhľadá značku vášho zariadenia

  Sprevádzkovanie vášho nového diaľkového ovládania je jednoduché, pretože vaše diaľkové ovládanie si vyhľadá najvhodnejší kód pre vaše zariadenie.

 • Batérie sú pribalené, stačí len rozbaliť a môžete prepínať.

  Nemusíte kupovať nijaké batérie navyše, nový diaľkový ovládač môžete používať ihneď po rozbalení.

 • Otázky a žiadosť o pomoc volajte do našej Servisnej linky URC

  Ak máte otázku alebo problém v súvislosti s vaším univerzálnym diaľkovým ovládaním, alebo ak na vašom originálnom diaľkovom ovládaní existuje funkčný kláves, ktorý nie je uvedený v rozsiahlej zabudovanej knižnici kódov, zavolajte ohľadom riešenia na servisnú linku, ktorá je dostupná sedem dní v týždni.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať