Prestigo

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Maximálna funkčnosť. Minimálny neporiadok.

  Plnofarebné ikony pre jednoduchú navigáciu a výber. Ovládajte až 8 zariadení ako TV, DVD(R)-HDD, VCR, satelit, tuner, káblovú televíziu a ďalšie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prestigo Univerzálne diaľkové ovládanie

Maximálna funkčnosť. Minimálny neporiadok.

 • Jednoducho čitateľný 3,6 cm (1,4”) farebný LCD displej

  3,6 cm (1,4”) farebný LCD displej (96 x 67 pixelov), ktorý zaručí jednoduchú čitateľnosť obsahu na obrazovke.

 • Ovládanie otočným kurzorom zaisťuje rýchlu navigáciu v ponuke

  Kurzor, ktorý obsahuje otočné koliesko, vám umožňuje navigovať cez ponuku nastavenia a stránky zariadenia v smere otáčania hodinových ručičiek a aj proti smeru otáčania hodinových ručičiek.

 • Jeden ovládač pre TV,VCR,SAT,DVD,tuner,CD,AMP a prijímač

  Zjednodušte si ovládanie domáceho kina ako nikdy predtým jediným jednoduchým ovládačom, ktorý ovláda TV, VCR,DVD, tuner, satelitný prijímač, digitálne koncové zariadenie, CD prehrávač, zosilňovač a prijímač bez ohľadu na značku či model. Potešte sa pohodlným ovládaním púhym stlačením tlačidla pri sledovaní obľúbených filmov.

 • Nie je potrebné manuálne nastavovanie

  Na rozdiel od iných univerzálnych diaľkových ovládaní, kde musíte zadať 3-číselný kód, aby sa identifikovala značka a zariadenie, toto diaľkové ovládanie obsahuje podrobné pokyny o zariadení, aby ste mohli nastaviť vaše príslušenstvo bez ohľadu na značku.

 • Praktické učenie sa IR kódu od iného diaľkového ovládania

  Funkcia učenia sa je proces, pri ktorom diaľkové ovládanie zachytí a uloží infračervené signály z iných ovládačov pre ich neskoršie použitie. Ak sa kódy zariadenia nenachádzajú v databáze na základnej doske, vždy sa použije učenie z originálneho ovládania, jednoduchým namierením na neho.

 • Rozsiahla databáza infračervených kódov pre väčšinu zariadení a značiek

  Databáza univerzálnych IR kódov je zabudovaná knižnica infračervených kódov jednotlivých ovládačov. Táto funkcia umožňuje ovládať vaše zariadenia bez potreby naučiť sa individuálnym signálom. Vyberte správnu sadu kódov z databázy pre zariadenie, ktoré chcete ovládať, aktivujte ovládanie prakticky každého audio/video systému na dnešnom trhu – bez ohľadu na model alebo značku.

 • Jednoduché pridávanie a označovanie ďalších funkcií

  Vylepšený spôsob pridávania a označovania funkcií zjednodušuje a urýchľuje rozširovanie funkčnosti. Takže už žiadne chýbajúce funkcie.

 • Činnosti na ovládanie viacerých zariadení jedným stlačením tlačidla

  Namiesto toho, aby ste museli svoje komponenty ovládať jednotlivo, ovládanie založené na činnosti spája najpoužívanejšie funkcie do činností, ako napríklad „Pozerať film“ alebo „Počúvať CD“. Keď používateľ vyberie pozeranie filmu namiesto toho, aby musel ovládať každé samostatné zariadenie, ako napríklad DVD prehrávač, TV a multimediálny prijímač, jedno tlačidlo obsahuje všetky potrebné príkazy, aby sa mohlo spustiť pozeranie filmu: zapne TV, zapne zosilňovač a vyberie správny vstup, zapne DVD prehrávač a spustí prehrávanie.

 • LCD obrazovka je podsvietená pre pohodlné používanie v tme

  Podsvietenie je funkcia, ktorá osvetľuje LCD obrazovku alebo klávesnicu pri používaní v tme. Dva najobvyklejšie typy podsvietenia sú LED a elektroreflexné (EL). Ovládače podsvietené pomocou LED sú zvyčajne jasné ale nerovnomerné pri žltej alebo zelenej farbe, kým EL panely sú rovnomerné s modrým, bielym alebo zeleným odtieňom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať