Hodiny budíka

  Hodiny budíka

  Vibračný budík s dvomi úrovňami

  Zobuďte sa do krásneho rána vďaka tomuto štíhlemu budíku Philips. Ponúka vibračné aj zvukové budenie, takže môžete začať svoj deň po svojom. Pripnite ho k vankúšu pomocou spony alebo ho pomocou stojana postavte na nočný stolík. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vibračný budík s dvomi úrovňami

 • Indikátor slabých batérií vás neustále informuje o úrovni nabitia

  Indikátor slabých batérií vás neustále informuje o úrovni nabitia

  Indikátor slabých batérií sa rozsvieti, keď je úroveň nabitia nízka.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Zabudovaný vibračný budík pre tiché a jemné zobudenie

  Nechajte sa príjemne zobudiť pomocou jemných vibrácií tohto budíka. Jednoducho prepnite ovládač typu budíka na vibračný režim a budík začne v nastavenom čase vibrovať, aby vás zobudil. Vibrácie sa šíria na malom priestore, preto zobudia iba vás, nie vášho partnera. Nie každý sa zobúdza rovnako ľahko, preto sú k dispozícii dve úrovne vibrovania. No aj na vyššej úrovni pocítite vibrácie iba vy, a nie váš partner. Spachtoši si môžu nastaviť aj záložný zvukový budík, aby vždy začali svoj deň včas.

 • Praktická spona na pripnutie k vankúšu

  Zaspávajte bez obáv. Tento budík značky Philips obsahuje aj voliteľnú sponu, pomocou ktorej ho môžete prakticky pripnúť k obliečke vankúša. Vďaka tomu budík vždy jednoducho nájdete a nespadne z postele počas noci ani keď začne vibrovať. Prípadne môžete dodanú sponu nahradiť svojou vlastnou šnúrkou. Stačí šnúrku prevliecť cez otvor v budíku.

 • Štíhly a plochý dizajn pre pohodlné umiestnenie pod vankúš

  Tento budík je navrhnutý na uloženie pod vankúš, preto je mimoriadne tenký a nenájdete na ňom žiadne ostré rohy ani výčnelky. Tlačidlá nevystupujú nad povrch zariadenia a stojan sa dá presne a bezpečne zložiť do zadnej časti tela. Budík je pod vaším vankúšom taký nenápadný, že o chvíľu zabudnete, že tam vôbec je, a naplno si vychutnáte ničím nerušené pohodlie svojej postele.

 • Vyklápací stojan na flexibilné umiestnenie na stolík

  Súčasťou tohto budíka je aj integrovaný vyklápací stojan, vďaka ktorému je zariadenie ešte všestrannejšie. Keď budík umiestnite na stolík, jeho poloha je mierne naklonená kvôli lepšej stabilite a najlepšiemu pozorovaciemu uhlu. Úchyt na prst umožňuje stojan jednoducho vyklopiť. Pogumované nožičky zabezpečia pevné umiestnenie bez šmýkania. Stojan možno sklopiť tak, že úplne splynie so zadnou stranou budíka, vďaka čomu môžete budík hneď vložiť pod vankúš.

 • Záložný zvukový budík

  Okrem vibračného režimu je k dispozícii aj zvukový budík, vďaka čomu si môžete vybrať spôsob zobúdzania. Buď použijete iba zvukový budík, len vibrácie, alebo oba režimy. Ak máte tvrdý spánok, určite budete zaspávať pokojnejšie, ak si vyberiete vibračné budenie aj zvukový budík.

 • Jemné zatrasenie pre príjemné prebúdzanie

  Zobuďte sa prirodzene s týmto budíkom Philips. Ten vás zobudí pomocou vibrácií – začne tými najjemnejšími a postupne zvyšuje intenzitu. Jemné kmitanie vám umožní zobudiť sa prirodzene, bez nepríjemného zvuku budíka. Prirodzené zobudenie vám tiež dodá viac energie, takže budete hneď pripravení začať ďalší skvelý deň.

 • Napájané z batérií pre jednoduché umiestnenie a prenosnosť

  Pohodlná prevádzka na dve batérie AA pre optimálnu prenosnosť a umiestnenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať